Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy csak a bal...

Normális, hogy csak a bal mellem duzzadt fel?

Figyelt kérdés

A menzeszemnek már meg kellett volna jönnie tegnap, de emiatt nem aggódom. A melleim nem szoktak különös mértékben felduzzadni előtte, de most a bal mellem félszer akkorára duzzadt, mint a másik. Alapjáraton is pici melleim vannak, és a bal egy leheletnyivel nagyobb a másiknál, de ilyen még nem fordult elő. Az önvizsgálatnak azon részét elvégeztem, amivel megnéztem, hogy nincs e behorpadva, és nem tapasztaltam semmi furcsát; valamint végigtapogatni még nem látom értelmét.


Szűz vagyok, ebből kifolyólag terhes nem lehetek, biztos, hogy a menzeszhez köthető. A kérdésem továbbra is az, hogy normális e az, hogy csak az egyik duzzad meg?



2013. márc. 1. 22:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Valamint még annyi, hogy emlékeim szerint 27.-én, reggelre alakult ez ki.
2013. márc. 1. 22:26
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos csak a hormonok miatt van.
2013. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, ez teljesen normális.

Az önvizsgálatot majd a menses után kb 5 nappal tartsd, mert addigra "normalizálódik" a mirigyek állapota.

2013. márc. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!