Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? állandóan kijön!

Mit tegyek? állandóan kijön!

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem.azóta nem sokszor voltam együtt a férjemmel ,de most februárban mikor igen utána kijött a hüvelygombám, neki is piros lett a hímtagja.

elmúlt,kezeltem Canesten kombival.,elég durva lefolyású volt.

viszont egy hete megint együtt voltunk és most nem durva de viszket és ég mikor pisilek.

menjek vissza a nőgyógyászomhoz hogy kezelje ki?

egyáltalán mitől jött ki?

a szülés miatt megváltozott a hüvelyflóra vagy mi?


mindketten tisztálkodunk nem léptünk félre sem...



2013. márc. 5. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy hüvelygomba. Lehet bakteriális vagy vírusos fertőzés is és nagyon sok minden lehet az oka.

Ha biztosra akarsz menni, akkor menj el a nőgyógyászodhoz, csináltasson tenyésztést a kenetedből és az eredmények alapján adjon megfelelő gyógyszert.

A Canestennel csak annyit érsz el, hogy tünetmentessé teszed magad, de magát a fertőzést okozó kórokozót nem irtod ki 100%-ban, így újra és újra felszaporodik.

2013. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Canesten-ből van hüvelykúp is. A gyógyszertárba recept nélkül meg tudod venni. Több darabosat vegyél, pár nap alatt rendbe hoz.

Ha ez sem segít, akkor menj dokihoz.

2013. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hát igen köszi szépen

akkor fel kell hívnom a dokimat..ajjaj..

2013. márc. 5. 15:06
 4/8 A kérdező kommentje:
igen,a combit azon értettem hogy volt benne kúp is és kenőcs is,3 napi adag,ettől el is múlt..de amikor újra együtt voltunk megint kijött most is fáj piros és ég és csíp és...ááááá
2013. márc. 5. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Ja, és a férjedet is kezelni kell, mivel így mindig visszakapod tőle a fertőzést.
2013. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként az is lehet, hogy a férjednél van a gond.
2013. márc. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mire gondolsz?
2013. márc. 5. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:
A férjed is eknte magát? mert ha ö nem akkor máris meg van az ok. A másik hogy több féle gomba van és nem biztos hogy a canesten erre jó ami nektek van. Épp ezért kell egy tenyésztést kérni. Na meg az orvos nem egy vény nélküli valamit ad rá hanem rendes gyógyszert. Könnyen lehet a férjednek is. AMikor nekem volt évekig ez problémaa férjemnek sosem vot tünete igy elég volt hogy kente magát a candibene krémmel naponta többször 3-4 napon át. Viszont igy hogy a férjednek is van tünete lehet sulyosabb gombáról van szó, de az is lehet nem gomba hanem egyéb fertőzés. Mindneképp menj orvoshoz.
2013. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!