Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megváltozott a hüvelyváladékom...

Megváltozott a hüvelyváladékom színe és szaga, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Eddig mindig fehéres átlátszó volt és édeskés szagú. Most kb egy órája éreztem hogy kb. annyi folyt ki pár perc alatt mint általában egy nap alatt szokott. Megnéztem, és az eredeti színe helyett világos karamell barna volt, és nagyon erős vér szaga (nem szoktam rosszul lenni az erősebben vérző sebektől, de most annyira tömény volt hogy hányingerem támadt). Mi okozhatja ezt? Nagyon aggódom, ez előtt még sosem jártam nődokinál, ahova mennék, ott is több mint egy hónap a várakozási idő.

16/L


2013. márc. 6. 00:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy múlt hét pénteken volt vége a havi vérzésnek, lehet hogy csak valami hátramaradt és keveredve esetleg kijött?
2013. márc. 6. 00:27
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet a menstruációddal összefüggő dolog is, de jobb, ha elmész orvoshoz.

Ha további problémáid lennének esetleg, akkor ne várj egy hónapot, mond meg, hogy panaszaid vannak, vagy keress másik dokit.

2013. márc. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet fertőzés is. Sürgősséggel fogadniuk kell.
2013. márc. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!