Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jobb a tampon mint a betét?

Jobb a tampon mint a betét?

Figyelt kérdés
A barátnőim szerint jobb de én még nem mertem kipróbálni.
2013. márc. 8. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
hogy jobb vagy nem, azzal lehet vitatkozni, kinek mi a jó. én utáltam a betétet, mindig tampont használtam, amíg kellett. mostmár nincs méhem, ez a legjobb, nem kell semmi :)
2013. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Kinek ez, kinek az. De a felnőtt nők 95%-a tampont használ.
2013. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Én sokáig betétet használtam csak, de mióta kipróbáltam a tampon meg szinte csak azt. Betétet esetleg otthon szoktam, a tamponnal tisztább maradok, de a higéniára jobban kell figyelni. (kézmosos előtte-utána)
2013. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én betétet használok. Elvagyok vele.
2013. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Kényelmesebb a tampon,de vigyázni kell vele. 4-5 óránként cserélni,mert kialakulhat a toxicus shock syndroma, ami komoly betegség.
2013. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
A betét jobb.
2013. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem a betét jó. :) de kinek mi? kibirom azt a pár napot, mellesleg vannak már igen kényelmes betétek :)
2013. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 5. válaszoló, a toxikus sokk szindróma nem attól alakul ki, hogy valaki több órán át hagyja bent a tampont, mint kellene. Az egy ritka, de veszélyes betegség, és a legelső első tamponhasználat kb 10. percétől kezdődnek a tünetek (láz, rosszullét, pirosas bőr, kiütések).

Szóval nem kellene ezzel ijesztgetni másokat. Azért nem szabad sokáig bent hagyni, mert nagyobb a fertőzésveszély.


Én éjjel-nappal tampont használok.


nőgyógy. assz.

2013. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kinga1995 ***** válasza:
75%

Már csak éjszakára betétezek.

Rühellem a betétet, gusztustalan és minden lépésnél érzem, hogy ott van. Nagyon zavar(t).

2013. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

2 válaszoló. Honnan veszed azt a baromságot, hogy a nők 95%-a tampont használ? :-D

Elég nagy tévedésben élsz! :-D

2013. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!