Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakinek ilyen...

Volt már valakinek ilyen esetleg? Amikor felizgulok szúr, fáj a hüvelybemenetemnél. Amikor a barátom ujjazott is fájt ott. Már 2szer voltam nőgyógyásznál, először a gyulladást fedezte fel ami el is múlt belülről, aztán húgyúti fertőzésre adott port.

Figyelt kérdés
De még mindig nemmúlt el.Már hónapok óta így vagyok amugy.Volt már valakinek ilyen? Tervezek még visszamenni az orvoshoz.19/L

#szúrás #hüvelybemenet #nyőgyógyász
2013. márc. 8. 21:55
 1/3 Miklós G. ***** válasza:
100%

Valószínűleg valami fertőzés áll a dolog hátterében, gondolom, hogy együttlét is volt már, aminek a következtében kölcsönösen megfertőzhettétek Egymást. Nos ilyen esetben nem elegendő az egyoldalú kezelés. Te hiába mész el Nőgyógyászhoz, ha a partner nincs kikezelve, Ő akár meglévő tünetek nélkül is visszafertőzhet. A gombás fertőzés például elég komolyan szárítja a hüvely nyálkahártyáját, ami fájdalmat okozhat behatolás esetén. Másrészt tanácsként mondanám, hogy komoly figyelmet kell fordítani a higiénére. Az erre hajlamosabb egyéneknél fokozottabb figyelmet kell fordítani a sterilitásra, valamin étrendi változtatásokkal is csökkentheted a kórokozók jóllétét.


Üdv!

2013. márc. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem,még nem szexeltünk.A nődoki meg nem talált gombás fertőzést,folyásomra aztmondta oké,belülről sincs probléma. :S
2013. márc. 9. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Decemberbe voltam énis folyásos viszketéses panasszal dokinál, aztmondta, hogy fertőzés, és felírt egy hüvelykúpot, amit 10 napig kellett használni, és rögtön fel is írt egy krémet a páromnak is, hogy mindkettőnk kezelve legyen. Egy hónapig minden szuper volt, aztán megint kellemetlen viszkető érzés, fájdalmas szex.. pedig intim mosakodót használok minden nap, és nagyon ügyelek a higiéniámra, és a párom is.. szerintem énis visszamegyek, mert hol jobb, hol rosszabb
2013. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!