Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig fájhat a hüvelygomba?

Meddig fájhat a hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Iszonyú érzés! Ég, csíp, viszket mikor pisilek. Tele van hólyagokkal úgy érzem, ráadásul most jött meg. Ha pisilek zokogok annyira fáj.Nem csak akkor, de a leginkább ha pisilek. Kenek rá kenőcsöket is. Mikor múlik már el ez a fájdalom???
2013. márc. 9. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?
2013. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Orvoshoz csak kedden tudok menni mert akkor rendel. most canestennel és pimafucorttal kenegetem, iszonyú érzés!
2013. márc. 9. 14:58
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
próbáld addig is a Canesten combit és igyál jó sokat!
2013. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek mikor múlik el? Legalább csak az, hogy a pisiléstől ne zokogjak? Köszi a válaszokat amúgy!
2013. márc. 9. 15:17
 5/15 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, ha meg van úgy nem is mehetek el nőgyógyászhoz nem?!
2013. márc. 9. 15:25
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Először menj el urológushoz, mert hólyaghurutod van! Oda csak vizeletminta kell. És egy hét múlva érdemes felülvizsgálatra visszamenni, hogy elmúlt e. Utána meg mőgyógyászhoz, mert a hüvelyed fertőzte be a hólyagodat!

Urológus ad antibiotikumot és/vagy port, amit vízben kell feloldani és meginni.

Nagy fájdalmakra szedj fájdalomcsillapítót,pl:Algoflex forte-t.

Én ezt már átszenvedtem párszor, borzasztó! Gyógyulj meg! Írj majd a fejleményekről!

2013. márc. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szia! Voltam nőgyógyásznál ma és kiderült, hogy herpeszem van.. kaptam rá lidokaint, meg kenőcsöt és fájdalom csillapítót. Megvizsgált úgy a doki, h ömlött a vér belőlem.. Köszi, remélem jobban leszek
2013. márc. 11. 13:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Ugye, hogy mindig az orvos a legjobb megoldás? Csak ő tudja kideríteni, hogy mi a baj!
2013. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen igen. Remélem hamar elmúlik
2013. márc. 11. 13:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Remélem én is, hogy hamar elmúlik, és soha semmi bajod nem lesz az életben! :)
2013. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!