Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati kezelésem....

Első nőgyógyászati kezelésem. A többi lent!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a "problémám" van, hogy 15 éves vagyok, és már legalább 13 évs korom óta rágom anyum fülét, hogy el kéne menni nődokihoz, de Ő neki teljes meggyőződése, hogy csak akkor kell menni, ha már nem vagyok szűz. Csak meg akartam róla győződni, minden rendben van e velem.

Viszont olyan max. 1 min. fél éve szerintem gombát szedtem össze. Azóta olyan havonta-kéthavonta előjön, viszket, ég, majd folyásom lesz.. aztán abbamarad. De vannak rajta apró bőrszínű pöttyök, amik merem állítani, azóta terjedtek is a hüvely nyílásom felé. Antibiotikumtól is előjött.. most viszont egyre rosszabb, megint előjött, de most már sűrű, túrós állagú, legalább 3 hete. Anyumnak már mondtam, nagyon ciki nekem, erre flegmán oda vetette, hogy "menj el az orvoshoz".

De gáz ilyenről beszélnem vele, mert párkapcsolatban vagyok, és az első gondolata az lenne, hogy biztos azért akarom ennyire, mert elvesztettem. Félek. Most mit tegyek?


2013. márc. 9. 21:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és magamtól kenegettem Canestennel, körömvirág krémmel, sós vízzel.... de hajthatatlan..:S
2013. márc. 9. 21:31
 2/5 anonim ***** válasza:

1. 15 évesen elég korai "párkapcsolatban" lenni.


2. Ha gombás fertözésed van, akkor kérj idöpontot az orvostól és menj el hozzá, anyukádnak nem kell elmennie veled.


3. A gombás fertözést viszont házi szerekkel - és a Canesten is idetartozik - nem lehet kikezelni, orvos tud adni olyan szert, ami használ is.


4. Ha netán szexuális kapcsolatod van, akkor a barátodat is kell egyidöben veled kezelni, mert különben visszafertöz.

2013. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Hát te sokkal okosabb vagy, mint az anyukád. Ne foglalkozz vele. Menj el egy barátnőddel dokihoz. Ha anyukád ilyen buta, akkor nem is kell róla tudnia.
2013. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2 éve vagyunk együtt, nem oktalanul és elhamarkodottan írtam ezt, szerintem..:)

Még nincsen igazán, de ha lenne sem tenném kondom nélkül.

Köszönöm a válaszokat.. csak hát azért valamiféle támaszra vágyom, legalább első alkalommal. Ideje lesz jövőhéten erőt vennem magamon, azt hiszem..:)

2013. márc. 9. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az előző Válaszolónak! Úgy látszik Te sokkal felelősségteljesebb vagy, mint az Anyukád. Neki nem is kell tudnia róla, hogy elmentél nőgyógyászhoz. 15 évesen már egyedül is mehetsz, vagy egy olyan barátnőddel, ismerősöddel, akiben megbízol.
2013. márc. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!