Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 éve volt egy petefészek...

3 éve volt egy petefészek gyulladásom. Milyen következményei lehetnek a későbbiekben a teherbeesésre nézve? Megeshet, hogy nehezebben fog összejönni a baba? Tapasztalat? Esetleg orvosi vélemény?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha rendesen kikezelták antibiotikummal meg amit ilyenkor felírnak, akkor nem fog nehezebben összejönni a baba. Persze ez akkor igaz, ha azóta vigyázol magadra (nem öltözöl lengén hűvös időben, nem ülsz le hideg kőre stb.)

Nekem sűrűn voltak ilyen panaszaim sajnos, hiába vigyáztam, de babavállalás előtt cickafark tablettát szedtem 3 hónapig, sikerült is a baba utána elsőre. Ez a rejtett gyulladásokat hozza helyre a szervezetben (vese/medence/, petefészek, méh, és a gyomornak ,beleknek is nagyon hasznos dolog. Nem gyógyszer, mivel cickafark növény és szőlőcukor keveréke. Egy a fontos, ha szednéd és kiderül, hogy babát vársz, akkor abba kell hagyni, mert vérzékenységet okozhat.


38hetes pocakos

2009. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előfordulhat a petevezeték elzáródása a gyulladásos hegektől. Azért ez elsősorban többszöri vagy sokáig kezeletlen petefészek gyulladásnál valószínű
2009. szept. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Remélem nem lesz semmi baj!

Rendesen ki lett kezelve, viszonylag hamar elmúlt, és nem volt azóta panaszom.

Igazából nem tudom, miért volt, hiszen nem vagyok az a "kirakom a derekamat még minusz 20 fogban is"-tipus.

Mindig melegen felöltözök, ráadásul nagyon fázós vagyok, így már ilyen időben pulcsi, sál, hosszúgatya, stb, stb.

Azóta még jobban vigyázok magamra.


1. válaszoló! Boldog babázást =)

2009. szept. 15. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!