Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nálatok is előfordul, hogy a...

Nálatok is előfordul, hogy a betéten kívüli részre (hátsó vége utáni részre, vagy a vége felé oldalt a betét mellé), tehát a bugyira megy pár csepp vér? Vagy én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

Szóval nem amiatt lesz véres a bugyi, mert megtelt a betét, hanem mert olyan részre megy a vér, ahol nem fedi le a bugyit a betét.

Egyébként nincs is erős vérzésem és rendesen cserélem a betétet.

Nappal normál méretű és vastagságú Always betétet használok, alváshoz pedig Always éjszakai betétet. Éjjel ennek ellenére elég gyakran előfordul, hogy ez történik. De néha nappal is. Hiába vannak a betéten szárnyak, így is van egy olyan kis rész a bugyin kétoldalt a vége felé, amit nem tud teljesen befedni a betét, és van úgy, hogy a vérből oda is megy egy kicsi. Utána áztathatom be a bugyit és vehetek fel másikat.

Más nőkkel is elő szokott ez fordulni?



2013. márc. 16. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elő.Nem Te csinálsz valamit rosszul. Ahogy mozgunk a betét,szárnyak ide,v. oda elmozdul.
2013. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálod rosszul, a betétnél előfordulhat.
2013. márc. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
A két farpofád szépen hátravezeti a vért. Nálam is gyakran előfordul, ezért mindig tűrögetem a betétet, hogy elállja a vér útját, éjszakára meg jól összezárom a lábaimat és oldalamra fordulok, vagy hasra (bár akkor meg elől jön ki néha pár csepp...).
2013. márc. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfodul,nekem a bugyi hátsó részéhez szokott folyni,mert napközben gyakran olvasok fekve.Egy tipp:egy műanyag edénybe tegyél hideg vizet,rakj bele szappandarabokat és abba hagyd ázni be a bugyikat.Nálam teljesen kihozza a foltokat.
2013. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Otthonra vagy éjszakára használj Tena lady betéteket,több fajta is van.Ez hosszabb és sokkal jobb nedvszívó hatású.Erőss vérzésnél még ha munkában vagyok is ezt teszem be.Egy kicsit vastagabb mint az Always éjszakai betét de nem érdekel,meg lehet szokni.
2013. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ez nekem is ismerős.. de úgy látszik nem vagyunk egyedül :D
2013. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is szokott néha
2013. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%
Nem csinálod rosszul, engem speciel rohadtul beindít...
2013. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is elő szokott fordulni, pedig elég hosszú az éjszakai betét, de sokat forgolódok. Hideg vízzel rögtön ki szoktam öblíteni a bugyit, és ki szokott jönni.
2013. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!