Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni vizeletcsepegé...

Mit lehet tenni vizeletcsepegés ellen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak Tena betétek kimondottan erre a problémára, de ha valakinek súlyos, akkor létezik műtéti megoldása is.
2009. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem sokat. Ha a gátizom gyengesége miatt van akkor esetleg intimtorna, de nem sok remény van a javulásra. Én 4 éve vagyok inkontinens, a második terhességemkor kezdődött, egy évig intimtornáztam hetente 3-4-szer,majd váltottam és egy másik helyre jártam, egy fél évig, de velem semmi se történt semmi jó és gyakorlatilag senki mással sem aki oda járt. Ez az egész intimtorna csak egy nagy ámitás, nagyon jó pénzfórás az elkeseredés. Inkább vizsgáltasd ki magad hátha műtéttel lehet segiteni rajtad. Ha nem vagy szerencsés, mint én, és idegalapi elváltozás az oka akkor marad a betét meg a pelus.Ez Van.
2009. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A borús hangulatú hozzászólások mellett én pozitívan nyilatkoznék. Szüléseim után vizeletcsepegésem lett, hólyagsérvem és később méhsüllyedésem is lett. Az intimtornát- tanfolyam, könyv , cd, konzultálás stb- hiába végeztem. Megcsináltattam a hüvelyplasztikát is, de a problémám nagyon hamar kiújult. A neten találtam rá a hüvelysúlyzóra, amit az engem meggyógyító doki hüvelykónusznak nevez és még csak egy-két helyen lehet hozzájutni az országban. A hüvelykónusz kb 3 hónap alatt "eltüntette" a vizeletcsepegésemet. E mellet a sérvemre és a süllyedésre kaptam szilikon kocka pesszáriumot és kellett az elektro stimuláció is. Sokáig úgy tűnt, szinte nincs is fejlődés, az elején, mintha a hólyagsérvem még mintha nagyobbodott volna, de a gyakorlás eredményes lett! Ma már jól vagyok és panaszmentes, az életkedvem és az önbecsülésem is visszatért. Persze, mindenki saját maga dönti el, neki, melyik megoldás a szimpatikus, én, minden esetre sosem fogom tudni meghálálni a dokinak a segítséget, aki engem meggyógyított. Meg kell, hogy mondjam, nagyon boldog vagyok! Már én is úgy vélem, meg kell osztanunk egymással az ilyen infókat, ez engem legalábbis elégedettebbé tesz.
2011. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!