Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen szagú Folyás, de...

Kellemetlen szagú Folyás, de mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok. Van egy új barátom akivel 3hónapja vagyunk együtt. 4x szeretkeztünk már egymással én természetesen szedek gyógyszert így az óvszeres védekezést elhagytuk. Pár napja arra lettem figyelmes hogy fehér színű folyásom van ami nagyon kellemetlen szagú. Elmentem a háziorvosomhoz mivel a hasam is fájt nagyon többször kezeltek is a hasammal. Ezt követően nőgyogyászatra kaptam beutalót ahol hüvelyi ultrahangot is végeztek a hasfájásomra. Nem találtak semmit és a folyásomra kellemetlen szagokra se mondtak semmit! Nagyon cikinek tartom ezt oly annyira hogy nem mertem szólni ott az orvosnak úgy gondoltam észre veszik és adnak rá valamit. Vérvizsgálatom is volt nőgyogyászati probléma tünetek nem észlelhetők monocita számom nagyon magas 3xxx s lett. 13 értékkel. Kérlek segítsetek nem tudom mit tegyek ezellen a szag ellen. Barátommal azóta nem mertem lefeküdni. Lehetséges hogy ő fertőzött meg?
2009. szept. 17. 12:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az előzőeket azzal szeretném még kiegészíteni hogy közösülésünket közető 3 napon át nagyon kellemetlen égető érzésű viszketésem is volt! Pisilés közbe szúrásokat görcsöket éreztem az alhasamba!
2009. szept. 17. 12:48
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

figyi, azokból amiket leírtál elég egyértelmű h fertőzésed van, márcsak a 3szor annyi monocita szám is elég egyértelműen rámutat arra h fertőzés van a szervezetedben. a bűzös folyás pedig a 2. elég egyértelmű jele annak h fertőzésed van.

ajánlom, ha nemakarsz komolyabb bajt, menj el a nőgyógyászhioz és eztígy mond el neki, hogy: a folyásom nagyon sok lett, és kellemetlen szagú.

ne játssz ezzel, komoly szövődményei lehetnek.

2009. szept. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Vegyél betadine kúpot. Az gomba és vírusölő. Egyébként szerintem korai 3hónap után gumi nélkül lefeküdni valakivel,még ha gyógyszert is szedsz. Látod máris benyaltál valamit párodtól :S
2009. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom sőt aláírom hogy korai volt óvszer nélkül szeretkezni viszont nem értem ez első 3 alkalom után miért nem jelentkezett semmiféle tünet!!?? Lehet az hogy megcsalt és összeszedett valakitől valamit így megfertőzött?? Kombinálok össze vissza! Köszönöm a tanácsokat és kipróbálom a kúpot!
2009. szept. 17. 13:56
 5/13 anonim válasza:
2009. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nekem gombám volt, de kezeltem, és nem érzem már a tüneteket, a fogamzásgátlótól jött ki, és én is gyakran büdinek érzem a váladékot, előtte is ovlt már ilyen meg most is, hiaba mosakszom, de nem fáj semmim, meg nem találtak semmi problémát nálam

csak szimplan ritkán menzizek ennyi....

néha oylan rohadt szagot érzek, meg átveszi a nacim is a szagot meg a fehérnemük

2009. szept. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23:47 hiába nincsenek más tüneteid, az általad leírt roppant kellemetlen szagú váladékozás önmagában is valamilyen fertőzésre utal, amit mindenképpen nőgyógyásszal kell megkonzultálnod. Ha ő nem talál fertőzést, a patikákban lehet hüvelyöblítőt kapni (1 tbl-t meleg testmeleg vízben feloldasz és azzal irrigálsz), ez helyreállítja a hüvely egyensúlyát, ezzel megszünteti a kellemetlen tüneteidet is.
2009. szept. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
19%
Kedves utolso. ne bezsélj hülyeséget, ha nem értesz hozzá...könyörgöm. A nőknek a 70% ának folyása van. Nekem is van. A nőgyogyászom azt mondja, adhatna kupot meg gyogyszert de felesleges. Ez sajnos sok nőnek természetes. ahogy az orvosom fogalmazna "ez olyan minden napi dolog lesz neked mint az evés vagy az ivás. Lehet, hogy kinövöd, lehet, hogy nem. De legalább természetes" persze. nem mondom h nem lehet fertőzés. De ha nem segitenek a kupok, meg a gyogyszerek, akkor ne kinozd magad. Felesleges. pusz
2009. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem te ne beszélj hülyeségeket és főképp ne személyeskedj. Az 1-2-vel előttem szóló, akinek válaszoltam, nem egyszerú folyásról ír, ami "hektoliternyi" is lehet, hanem büdös folyásról,aminek a - idézem - rothadt szagát a fehérneműje és a többi ruhája is átveszi. Szerinted ez normális folyás??? Én még büdös folyásról nem hallottam olyat, hogy normális lenne...
2009. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Kedves 20:09! Ne csak olvass, érts is! Főleg mielőtt valakit ilyen csúnyán ledurungolsz. Ha nem látnád, ott van a válasza elején az időpont, hogy melyik hszólónak szánja. Szerintem igenis hasznos tanácsot adott, ugyanis én sem hallottam még olyanról, hogy egy ennyire bűzös folyás egészséges legyen.

Egészséges folyás, legyen bármilyen mennyiségű, sohasem büdös! Ha nem hiszed, kérdezd meg a nőgyógyászodat, hátha ő meg tud győzni.

2009. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!