Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "Veszélyes" egy szülés?...

"Veszélyes" egy szülés? Mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Anyáék egy kisteson gondolkodnak,de én sajnos ilyen túl aggodos tipus vagyok és persze ebből felmerül bennem hogy mivan ha valami baj lesz. Annyi filmben,hiradóban láttam hogy meghalt vagy az anya,vagy a gyerek...:( nyutassatok már meg lécci!

2013. márc. 23. 19:44
 1/6 A kérdező kommentje:
ja még annyi hogy 3. gyerek lenne,és anya nem olyan testes,nem alacsony nem magas,és vékony
2013. márc. 23. 19:49
 2/6 anonim válasza:
46%
ne légy buta.
2013. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj.Szerintem ritka,hogy valami baj történik szülés közben.
2013. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Egyénileg változik, hogy mennyire veszélyes. Régen rengeteg nő belehalt, de alultápláltak voltak, plusz nem megfelelő higiénés viszonyok, plusz nulla orvosi kontroll...

Ma már viszonylag biztonságosnak mondható, annyi hogy ha idősebb anyukád, akkor tényleg járjon el minden kivizsgálásra, hogy ha baj van, idejében közbe tudjanak avatkozni. És persze kórházban szüljön, hogy ha probléma lenne, azonnal intézkedhessenek (például egy fellépő oxigénhiány esetén az a 10-15 perc, amíg bejutna a kórházba, rengeteget számat!)

2013. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
*számít
2013. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

40 éves anya

köszi a válaszokat

2013. márc. 24. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!