Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hajam csomóstól hullik....

Rákocka kérdése:

A hajam csomóstól hullik. Valami gyógymód vagy hogy hova forduljak vele?

Figyelt kérdés
Egy egész éve próbálkozunk mindennel, már nagyon sok helyen jártunk vele próbáltunk Bánfi hajszeszt Bánfi sampont még egy sampont meg még egy hajszeszt és semmi változás, a hajam nem vasalom a szép hátam közepéig érő hajam levágattuk vállig érőre mit lehetne még tenni? ja plusz vitaminok + a fejtetőmön már nincs haj, SOS kétségbe vagyok esve!!!!:(((( Semmi nem segít a végén kopasz leszek. Voltunk bőrgyógyásznál fül-orr gégészeten most nőgyógyászhoz akarnak vinni azt nem értem miért de mind1 valaki próbáljon valamit tapasztalat a saját hajával vagy amitől jobb lett neki vagy amiről hallott hogy segít?
2013. márc. 25. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
A hajhullás gyakran van stressztől. Erre gondoltatok már?
2013. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze mindenre. De nincs semmi stresszre való okom és nem is érzem magam stresszesnek.
2013. márc. 25. 21:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászati vagy fogászati góc is okozhatja, és hormonális zavar is. Ez utóbbi kivizsgálására endokrinológushoz kellene menni.
2013. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vas-hiány és pajzsmirigybetegség irányban is érdemes lenne kutakodni.
2013. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
voltunk várvételen pont tökéletesen a közepén van mindennek minden jó a vas is pajzsmirigy is
2013. márc. 25. 21:27
 6/9 A kérdező kommentje:
ez a baj, hogy minden jó, azért gondolok valami nagy dologra ami ezekkel nem jöhet lő vérvétellel ilyesmikkel.
2013. márc. 25. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:
ciklusod pontos? csak mert vannak olyan hormonális betegségek amik nem látszódnak sima vérvételből.
2013. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lantos Szilvia ***** válasza:
Bocsi, lehet, hogy hülyeséget mondok, de nem fázott meg a fejbőröd, vagy valami??? Már tippem sincsen..
2013. márc. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
áá nagyon fázós vagyok mindig sapkát hordok, a ciklusom pedig elég pontos
2013. márc. 30. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!