Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert ajanljak hogy asvanyvize...

Miert ajanljak hogy asvanyvizet igyunk? Nem jo a sima csapviz? Vagy miert olyan kulonleges az asvanyviz?

Figyelt kérdés
Asvanyvizek kozul mindegy melyiket valasztom? A legolcsobb is ugyanolyan jo mint a dragabb?
2013. márc. 26. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A csapvíz minősége sem mindenhol egyforma az országban. Budapesten kerületenként is óriási eltérések vannak. Van, ahol iszonyú klórszagú, büdös a csapvíz.

Én egyáltalán nem vagyok kibékülve az ásványvizekkel, meg kell nézni, melyik mennyi ásványi anyagot, sókat tartalmaz, nagy mennyiségben ezek károsak is lehetnek, elősegíthetik egyes betegségek kialakulását, szóval okosabban kéne sokkal ásványvizet választani.

El kell olvasni az összetevőket és nézz utána, hogy azokból mennyi az ajánlott napi mennyiség.

Itt is van ilyen táblázat:

[link]

2013. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én mióta a saját szememmel láttam egy ásvány vizes palackon ,hogy :

" AZ ALPOK KÖNNYE-palackozza Kecskemét "


na azóta nem adok értük pénzt,

ha szomjas vok vízre,ott a csap,

2013. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szénsavmenteset nem szoktam inni. A szénsavasat szódavíznek szoktam.
2013. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!