Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladás esetén szeretn...

Hüvelygyulladás esetén szeretném alkalmazni a Protexin GynOphilus hüvelykúpot. Partnert kell kezelni, hogy ne fertőződjek vissza? Ha igen, mivel?

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod vele kikezelni a gyulladást, szóval teljesen mindegy. A kérdésed konkrétan tárgytalan..
2013. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugye nem voltál orvosnál?
2013. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De voltam orvosnál! Ő mondta,hogy alkalmazzak hüvelyflóra visszaállító gyógyszert.Régebben a Vagilactot használtam,de attól véreztem,csípett, úgyhogy 8 nap után abbahagytam.

És most szeretném ezt kipróbálni... csak nem tudom,hogy ez most hatásos lesz-e? mert ha visszafertőződök akkor nem szeretnék kidobni majdnem 3ezer forintot.

2013. márc. 27. 08:45
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Kedves kérdező, arra figyelj, hogy az itt válaszolók nagy része fiú, aki nem igen tud hasznos tanácsot adni ilyenre.

Én felhívnám az orvost és feltenném ezt a kérdést neki.

2013. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Mellélőttél, nő vagyok és nőgyógyászaton dolgozom.

Hüvelygyulladást előbb ki kell kezelni, de NEM hüvelyflóra-visszaállítóval! Előbb antiobiotikum, majd utána visszaállító.


Ha meg ezt tanácsolta az orvosod, sürgősen váltsd le...

2013. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te a nagy részéhez tartozónak érzed magad?
2013. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 28. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!