Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhat halvány barna,...

Annta kérdése:

Mi okozhat halvány barna, kellemetlen szagú foltot a bugyin? Nem viszket, semmi más tünet nincs, csak ez. Menzesz eddig elmaradt.31. nap.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kellemetlen szagú a folyás, jobb lenne orvoshoz menni.
2013. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az is lehet, hogy a vizelet a kellemetlen szagú, mert ugye mindig a wc-n nézem meg és ott érzem. Nem ittam ma túl sokat. Pótolom. Talán semmi baj. Meglátom, holnap is jelentkezik e a jelenség.
2013. ápr. 6. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha keveset iszol, akkor tényleg lehet büdös és sötétebb a pisid.
2013. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ittam és helyrejöttem. Barna folt sincs. Vajon mi lehetett... De meg se jött, pedig reggel görcsöltem, s azt hittem, azért, de semmi.
2013. ápr. 7. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Az volt a baj, hogy keveset ittál, és amikor pisiltél a bugyidra csöppent. Ez volt a halvány barna kellemetlen szagú folt. De lényeg, hogy most jól vagy, és remélem ez örökre így is marad!!! :)
2013. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem csöppenhetett a bugyimra. Na mindegy.
2013. ápr. 8. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!