Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom hogy sokszor volt a...

Tudom hogy sokszor volt a kérdés, de mégis kiírom. Bajom lehet? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Hüvelyi folyásom van 11 éves korom óta , most 15 vagyok. Néha sárgás , néha kicsit van szaga , de nem csíp és nem is viszket! Viszont nagyon zavar. Voltam már nőgyógyásznál a nyáron , de ott nem találtak fertőzést! ez normális? Rendszeresen tisztálkodok. Másnak mi a tapasztalata? Esetleg tudtok tanácsot adni?

2013. ápr. 14. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Így látatlanba azt mondom, hogy ha a doki nem talált fertőzést, akkor sima folyásod van, ami nőknél gyakran előfordul, hogy többnek érzik a kelleténél. Van, akinek több és van, akinek kevesebb. Te valószínűleg abba a kategóriába tartozol, akiknek több. Használj mindig tisztasági betétet és akkor nem olyan kellemetlen.
2013. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 JanoviczkiFerencné válasza:
Szerintem inkább menj el egy másik orvoshoz is, gyereknőgyógyászhoz ha lehet, és ha megteheted a magánrendelésére. Én is kislánykorom óta küzdök a problémával, sokszor az orvosok felületesen vizsgálnak, pláne egy SZTK-ban, ahol se pénz, se idő. Nekem se mutatott sokszor a labor ki ezt meg azt, aztán persze kiderült, hogy mégiscsak egy kis gomba, egy kis fertőzés stb. Addig menj amíg ki nem derül, a bő folyás, pláne ha kellemtlen a szaga nem természetes.
2013. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolónak igaza van! Menj másik dokihoz! Attól, hogy tavaly nyáron nem találtak semmit most még lehet. Bár ne legyen igazam!
2013. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kórházban vizsgált meg a gyereknőgyógyász
2013. ápr. 14. 15:32
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat!! :)
2013. ápr. 14. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!