Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyásom van, már két...

Fehér folyásom van, már két hónapja nem jött meg, de nem állt be még rendesen. A melleim fájnak és kicsit megduzzadtak, alhasi fájdalom, csak néha van és kisebb szúrás szerű érzés van a hasamban. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tesztet az utóbbi fél-három negyed évben 3-at csináltam,mind negatív, nagyon kívánós vagyok és kicsit nőtt a pocakom,de lehet hogy azért,mert mostanában többet eszem...Barátom azt mondta,hogy nem lehet,mert védekezünk..de volt már az utcsó három napban,hogy nem védekeztünk..na meg az óvszerekben sem lehet annyi bízni...Lehetek terhes?? Lécci segítsetek,mit csináljak??

17/L



2013. ápr. 15. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Menj el orvoshoz például.
2013. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Először is tipegjél át szépen az "Egészség" és azon belül is a "Nők egészsége" rovatba!
2013. ápr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Vegyél egy terhességi tesztet, és mindjárt kiderül, hogy terhes vagy-e. Ha egy alkalommal is közösültetek védekezés nélkül, akkor van esély a terhességre.
2013. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
2. válaszoló! szerinted hol van????????
2013. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

Ki pontozott NEGATÍVRA?!?


Igen, most már jó kategóriába van, mert SZÓLTAM, és BEJELENTETTEM, amikor még a szexualitás rovatban volt. Cahh, még hogy szexualitás. Inkább asszexualitás.


Én nem akarlak bántani kérdező, de az ilyen kérdések a szexualitás rovatba nem csak hogy feleslegesek, hanem ártalmasok is. Elveszi az ember kedvét a puncitól

2013. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
64%

Nekem is ugyan ez a problémám. Mi a párommal védekeztünk(óvszerrel), de már lassan 2 hónapja, hogy nem jött meg, és most pár napja elkezdett fájni a mellem.

Holnap megyek a nőgyógyászhoz! Szeretném megkérdezni, hogy neked végül mi lett belőle? Elmentél orvoshoz? Ha igen, mit mondott??

2013. jún. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!