Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikortól fog rendszeresen...

Mikortól fog rendszeresen megjönni?

Figyelt kérdés
2004-ben jött meg először, most 18 éves vagyok, 32 és 45 nap között van a ciklusom.
2009. szept. 25. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj gyermeknőgyógyászhoz. Lehet, hogy javasol fogamzásgátlót, ha esetleg már nemi életet is élsz. Az majd rendszeressé teszi. Ha nem akkor is megvizsgál, hogy van e valami kóros a dologban. Te is megnyugszol.
2009. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 évesen gyereknőgyógyászhoz? Egyébként nem szeretnék nőgyógyászhoz menni, csak nem tudom hogy normális-e hogy még most sem állt be rendszeresre.
2009. szept. 25. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha félsz tőle hát ne menj el nőgyógyászhoz! Az pedig hogy mikor lesz rendszeres nem tudhatod te magad sem!
2009. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért köszi a válaszokat
2009. szept. 26. 07:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1-2 éven belül be kéne állnia rendszeresre. A 32 és 45 nap túl nagy különbség, ez már nem normális.
2009. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendes nőgyógyászhoz menj, ne gyerekorvoshoz. 5 év alatt azért már nagyjából be kelett volna állnia. Ha nem is napra pontos mindenkinek, de azért a 45 nem normális. (Nekem a 35-re mondta a dokim, hogy határeset.) A ciklusgondokra ne szedj fogamzásgátlót, az nem oldja meg, csak elfedi, ha gond van és ennyire szabálytalan ciklusra egy alapos doki akkor sem ír fel fogamzásgátlót, ha valóban fogamzásgátlásra szeretnél iratni.

az hogy ha nem akasrz, akkor ne menj el dokihoz, elég felelőtlen álláspont. Ekkora eltérést okozhat betegség is, érdemes lenne elmenned dokihoz, hiszen nem fél-egy éve jött meg, hanem már 5. Doki és ha kell, gyógyszer, de nem felesleges hormonbomba.

2009. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!