Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Haj és köröm szépségvitaminról...

Haj és köröm szépségvitaminról tapasztalatok érdekelnének?

Figyelt kérdés
Milyen fajtát próbáltál, mennyibe került, eredmény?
2009. szept. 25. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Forcapil (90 szemes 8000 Ft). A bőrdokim ajánlotta. A hajam, a körmöm és a bőröm is szebb lett tőle. (hajhullás miatt szedtem)
2009. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia! én kovaföld kapszulát szedek/szedtem! Drogériákban lehet kapni meg néha le van árazva az Aldiban is! 60kapszula van egy dobozba és olyan 1500-2000ft körül van! nekem nagyon bevált!

[link] ezt nézd meg sztem hasznos lehet! ha kérdésed van írj nyugodtan!

19/L

2009. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan hajra, meg körömre kellene,mert a hajam egy bizonyos hosszúság után nem nő, csak töredezik, és a fodrász azt ajánlotta, hogy szedjek rá valami szépségvitamint.A körmöm, pedig lemezesen törik le :(
2009. szept. 28. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szia! utolsó vagyok, leírom a pontos esetemet! kb 14éves koromig rágtam a körmömet, ami eléggé elgyengítette azt ami még maradt belőle! Rá 3évre kitaláltam h bedaueroltatom a hajamat, na az úgy tönkre vágta h 6(!!) vége volt néhány szálnak! ekkor kezdtem el a kovaföld kapszulát szedni és kb 2 hónap múlva látványosan javult minden! A hajam egészséges a körmöm pedig olyan hosszú amilyet én akarok és nem is törik! szerintem próbáld ki mert nem is olyan drága mint a többi és ennek még mellékhatása sincsen szerintem!

19/L

2009. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2009. szept. 28. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs mit, örülök h segíthettem :)
2009. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!