Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candidában szenvedek lassan 1...

Wendy666 kérdése:

Candidában szenvedek lassan 1 éve. Tudtok ezellen hatásos kúrát vagy gyógyszert?

Figyelt kérdés
A diéta nem vált be mert egész nap hánytam tőle. Többfajta kúpot illetve gyógyszert szedtem már ellene, de egyszerűen mindig visszajön. A partnerem is kapott gyógyszert őt is kezeltük, valamint minden szeretkezés előtt fertőtlenítjük is magunkat. Nagyon kellemetlenek már a mellékhatások. Esetleg tudna valaki tanácsot adni?

2013. ápr. 24. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen tüneteid vannak? Biztos,h Candida még mindig?
2013. ápr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

mást nem nagyon tudok, az egyik oldalon egy csomó gyógyszer/antibiotikum van felsorolva, a másikon egy gyógytea, a harmadikon pedig a diéta pontos leírása receptek, mert lehet azért hánytál annyit mert valamit nem csináltál jól valamit a diétával

2013. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Tuti, hogy az van. A tüneteim: túrós hüvelyi folyás, viszkető-égő érzés, csökkent libidó, gyakori migrén, kimerültség...

A diétát is rendesen csináltam, de az alapételek ízétől voltam rosszul.

2013. ápr. 24. 12:54
 4/4 kriszzsiraf válasza:
Ha meg kuzdesz vele, probald ki a szoknyat, hagyd el az alsonemut (foleg a tanga artalmas), tisztasagi betetet, vizzel tisztitsd a teruletet. Az izgalmi allapot okozta lubricatio fertotlenit, az intim szorzet pedig vedelmet nyujt, ergo ne szortelenits! Mindezzel nem kedvezel a gomba szaporodasanak, nem szukul ossze/dagad fel a huvelybemenet es valik olykor fajdalmassa a szeretkezes oromteli pillanata. Nekem a varandossagom alatt jelentkezett es most szellozo viseletben rohamtempoban javul!
2013. júl. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!