Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Condyline ecsetelő használatát...

Condyline ecsetelő használatát mikor hagyhatom abba?

Figyelt kérdés

Egyszer egy jóval erősebb ecsetelővel az orvos leecsetelt, majd otthonra felírta nekem condyline ecsetelőt. Eleinte bekentem kicsit csípett de elviselhető volt. Ma egy hete ecsetelem és azt mondta a doki ne is hagyjam abba, ameddig el nem fogy. De már iszonyatosan mar, nem kellemetlen, nem csíp... hanem mar.


A szemölcsök eltűntek, doki hétfőig nem elérhető, addig abbahagyhatom az ecsetelést?

S hétfőn folytathatom ha úgy látja.Külön felhívta a figyelmem, hogy ne tartsak szünetet, hogy ne hogy új helyen jöjjenek ki. Szerintetek ha sehol nem látom és érzem, hogy ott lenne akkor hétfőig abba hagyhatom, ameddig megnéz a doki? De már annyira fáj, hogy ülni is csak bizonyos helyzetekben tudok a többi helyzetben ha dörgölődik borzasztóan fáj már, mert a hám ki van pirulva szerintem "felégette" az ecsetelő.


2013. ápr. 25. 21:27
 1/1 Sárlott válasza:
Én a Condyline ecsetelőt szeretném használni viszont nem tudom, hogyan kell a pálcikákat használni...
2013. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!