Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tornától erős folyás? Mit...

Tornától erős folyás? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem tornázni és azt vettem észre, hogy minden gyakorlatsor után sok folyás van a bugyimon, betéten. Eddig nem tapasztaltam ekkora mennyiséget. Eléggé zavar. Lehet ellene tenni valamit vagy ez együtt jár a fokozott mozgással?
2009. szept. 26. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nemigazán jár együött a fokozott mozgással, sztem elkaptál vmi fertőzést
2009. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Torna hatására nem valószínű, hogy megnőne a folyás mennyisége. Ha más panaszod (viszketés, égő, csípő, kellemetlen érzés, stb.), valószínűbb, hogy nem is folyás, hanem vizelet. Stresszinkontinenciának hívják és általában fizikai megeröltetés, tüsszentés, köhögés, nevetés hatására egy kis vizelet távozik a hólyagból. Legtöbbször szülés után, illetve idősebb nőknél gyakori, de fiatal korban is előfordulhat, ha gyengék az izmok, kötőszövetek. Mindenképpen menj el a háziorvosodhoz és kérj az urológiára beutalót. Azért nem árt, ha a nőgyógyásznak is megmutatod magad.
2009. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Biztos, hogy folyás, mert sűrű, krémszerű, fehér maszat van a betéten, bugyin, elég nagy mennyiségben. Régebben, mikor szintén fogyókúrába kezdtem, akkor is volt, tehát azért is gondolom, hogy a fizikai "megerőltetéstől" van. Egyébként más tünetem, viszketés, égés... nincs, tehát tényleg nem hiszem, hogy bármilyen fertőzés lenne. Ráadásul pont akkor kezdődött, mikor elkezdtem tornázni.

2009. szept. 27. 09:52
 4/4 anonim ***** válasza:

sűrű krémszerű fehér maszat sztem azmár nem a normális mennyiségű folyás kategóriába tartozik.

a normális folyás az fehéres, egyes fehérneműkön sárgás színt vehet fel, és 1-2 csíkot szokott a bugyin hagyni, mellesleg nem sűrű az állaga.


sztem neked ez nem egészséges folyás

2009. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!