Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddőségi műtétet megcsinálják...

Meddőségi műtétet megcsinálják egy 20-25 éves lánynak is, akinek nincs gyereke + nem is akar gyereket?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud segíteni, kérem írjon!! Gyógyszert nem szedhetek, meg gumiallergiám van, így az óvszer is pipa, illetve én már régóta tudom hogy soha nem akarok gyereket, és ez nem fog változni L/24

#szex #meddőség #műtét #nőgyogyasz #meddőségi műtét
2013. ápr. 26. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:

nem csinálják meg

létezik latex mentes óvszer, arra nem leszel allergiás, ott a hormonmentes spirál, amit ilyen esetben felraknak még nem szült nőknek is, de művi meddővé tételt ilyen korban ezek a felsorolt problémáid miatt nem végeznek

2013. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha te nem akarod a beavatkozást és a meddőség oka nem okoz egyéb egészségügyi problémát, akkor egyszerűen nem veted alá magad a műtétnek és kész. ez nem kötelező oltás. amúgy így is kellene védekezned pl a nemi úton terjedő betegségek ellen
2013. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

félreértettelek

nem, nem tesznek ebben a korban műtéti úton meddővé. azért ez elég drasztikus módja lenne fogamzásgátlásnak. amúgy soha nem mond, h soha. az, h most, 24 évesen nincs gyerekes és nem is akarsz, nem jelenti azt, h nem is lesz...

2013. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
pedig tök jó lenne... Spirállal meg nem tudom h tudnák eggyütt élni.
2013. ápr. 26. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:

második válaszoló

a kérdező pont meddővé szeretne válni, olvasd el ismét a kérdését

2013. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyszer állítólag volt róla szó h. a 18 év feletti, meg gyerektelen csajok meddőségi műtétre mehessenek
2013. ápr. 26. 16:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok, én sem szedhetek semmilyen hormon tartamú készítményt, spirálom van 3 éve, ne mis érzem, semmi bajom nincs vele

de ha mindenre zsigerből nemet mondasz kapásból, akkor marad a szexmentes élet

2013. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én sem szedhetek, mégis megoldottam a fogamzásgátlást évtizedeken át. amúgy azt tudod, h egy ilyen műtét kb 50.000 ft-ba kerül? ha más nem, legalább ez hasson meg. de mindegy is, mert nálad nem végzik el...
2013. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Javaslom a pesszáriumot. Hormonmentes, orvosi szilikonból van, nem latexből. Elég drága, de csak egyszer kell megvenned, és kis túlzással egész életedben használhatod. Spermicid anyaggal kombinálva a biztonsági foka mint az óvszeré.

Gyógyszertárban nem kapható, úgyhogy meg kell rendelned, külföldről hozzák be. Pl. itt:

[link]

2013. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!