Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a normális egészséges...

Milyen a normális egészséges hüvelyváladék? Fontos

Figyelt kérdés

nekem volt egy gombás fertőzésem doki állapította meg iylen fehér váladék volt a hüvelyembe kenetet vett stb. canesten combit javasolt ,már elfogyott az utcsó tabletta is de ma vettem észre hogy a bugyimon iylen fehéres váladék van rászáradva:(((((((tudom guszti amiket írok de én akkor most nem gyógyultam meg vagy mi van? nem viszket meg iylesmi még egy picit pirosnak látom,de honna tudom hogy most ez normális vagy sem.ELegem van már,,milyennek kell lennie a váladéknak már azt setudom........jo élenne ha már helyre állna a hüvelyflórám .JAh és szerintem oylan egy hgét múlva menzeszelek és fogigátlót is szedek.


Írjatok,adjatok tanácsot!


2009. szept. 28. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
a fehéres váladék ami rávan száradva az a hüvelytabletta maradéka. természetes jelenség, mindig kijön egy része a tablettának. ami rászárad a bugyidra.
2009. szept. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak még anniyt hogy előtte sem viszektet csak az volt a tünet hoyg égett fájt a szex és fehér váladékom volt.Esteleg az is eleht hogy még csak most folyik ki a maradák cucc mert tegnap volt az utcsó tabletta .
2009. szept. 28. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
ja amúgy a normál hüvelyváladék az fehéres, bugyin néha sárgás-fehéres nyomot hagyhat. nem darabos, és nem halszagú. a ciklus egyes fázisaiban lehet krémesebb állagú, de nem olyan nivea krém szerű, mert azmár parás
2009. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szia első !

figy de amikor kijött a tabletta akkor az oylan darabos volt ,meg jóval fehérebb :(((

de ami meg most van .....nem sok a mennyisége amúgy csak aggaszt.

2009. szept. 28. 15:07
 5/6 anonim ***** válasza:
igen most folyik ki a maradék cucc, az első kommentemben megírtam
2009. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
meginén...canesten végén nekemis volt fehér trutyim, ami másvolt mint amikor a tabletta ürült, de sztem azis a tabletta volt, csak a legvégső maradéka, mert 2-3 nap múlva máűr semmisemvolt
2009. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!