Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tarthatok 1 hónap szünetet,...

Tarthatok 1 hónap szünetet, fogamzásgátló váltásnál?

Figyelt kérdés

Eddig Mistral fogamzásgátlót szedtem,de nem vált be mivel mindig előbb jött meg mint kellett volna. 3.hónapban még 5 bogyó volt hátra és már megjött. Az orvos azt mondta ha ez rendes menzi akkor nem kell bevennem a maradékot, s a 7 nap szünet után kezdhetem az újat amit felírt. Sajnos pénztárcámhoz mérten nem tudtam volna időben kiváltani az újat(egyéb kiadások miatt)így még 4 nappal tovább szedtem a Mistralt. Most kedden kéne újra elkezdenem, de így elég valószínű,hogy megint belefog csúszni a menzi a tablettába..

Emiatt gondoltam a következő menzi megvárását, és csak akkor elkezdeni az új tablettát. Tehát szünetet tartanék.

Ti mit tennétek? Köszönöm a válaszokat (:



2013. máj. 5. 21:15
 1/3 anonim válasza:
hasonló cipőben voltam,új lapot akartam kezdeni.így kihagytam 1 hónapot,hogy majd a következő menzesz után elkezdem az újat szedni.csakhogy.......nem jött meg.3 hónapig....azt hittem valami gáz van.elmentem megint dokihoz és végülis nem volt gáz,csak felborult a rendszer.írt gyógyszert ami elősegítette e menzeszt azután pedig kezdtem az új tablettát.sztem ez előfordulhat nálad is,ha szünetet tartasz,vagy akkor is ha nem,mivel új gyógyszert szedsz.de én most is tartanék egy kis szünetet az új előtt,már csak azért is hogy kitisztuljon egy kicsit a szervezet. :)
2013. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet szünetet tartani. Majd a következő vérzésednél kezd el.
2013. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is a szünetet választanám most, bár a dokim nem mondta,hogy kellene.

2013. máj. 5. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!