Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mistral fogamzásgátló szőrösöd...

Mistral fogamzásgátló szőrösödés ellen? (többi lenn)

Figyelt kérdés

A nődokim ajánlotta ezt a tabit szőrösödés ellen.

Igazándiból én csak rosszat hallottam a fogamzásgátlókról, többek között azt is, hogy miután abba hagyom a szedését, mégdurvábban jönnek vissza a tünetek, amit természetesen nem szeretnék...


Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?


Köszönöm a válaszokat!


2013. máj. 7. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezt a tablettát szedem, de én rendeltetésszerűen írattam fel, vagyis fogamzásgátlóként.

Amennyiben nem élsz szexuális életet, szerintem felesleges még ilyen tablettákat szedned, majd eljön annak is az ideje.

Nekem (Hála Istennek) nincsenek szőrösödési problémáim, teljesen normális mértékben nő, ettől a tablettától sem lett kevesebb, se lassabban növő, sem gyengébb. Ugyanolyan.

Megkérdezhetem, hogy miért zavar a szőröd? Túl gyakran kell szedned, vagy túl nagy területet érint?

Ha csak ennyi, szerintem próbálkozz gyantázással, kozmetikákban. Esetlegesen végleges szőrtelenítésen.


Nem kell félni a fogamzásgátlóktól egyébként, de ha nem azért szednéd, mert még nem szeretnél babát, akkor felesleges ilyennel bombázni a tested..

2013. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Az egész testem pihés, az arcom is. Tavaly még nem voltam szőrös, de egyre rosszabb lesz. Félek, ha legyantáztatom, meg fog erősödni.

A hónaljamnál már alig merem borotválni, mert már kb a mellemig is 'leterjeszkedett' egy csíkban a hónaljszőröm és...egyszerűen szörnyű. :(

A dokim azt mondta, csak fogamzásgátlóval segíthetnénk ezen a problémán.


Nincs barátom.

Igazándiból csak a szőrösödés miatt nem akarom szedni, valahogy kibírom... Tényleg félek, ha esetleg szedném és utána abbahagynám,mégjobban szőrösödnék.

Ha lenne párom, elgondolkodnék a dolgon, de egyelőre szerintem hagyom a dolgot.

2013. máj. 7. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Más problémád nincs? Hajhullás, túlsúly, zsíros bőr, pattanások?

Csak pihék, nem fekete szőrök?

Menzeszed rendben?

2013. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Pattanásaim vannak, de nem kóros.

Túlsúly csak 1-2 kg.

A hajam hullik, de nem vészes szerencsére.

A menzeszem most már rendben, tavaly kimaradt 2 hónapot, aztán megjött, aztán megint kimaradt 1 hónap... Kicsit túlzásba vittem a fogyókúra dolgot, utána meg falásrohamaim voltak... De most már fogjuk rá, hogy minden oké :)

A hasamnál feketék vannak, a combomon barnák, a kezemen feketék... De még nem vészes,de nem szeretném megvárni, hogy az legyen...

2013. máj. 7. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem szednék erre fogamzásátlót, ha egyébként védekezésre nem kell (mondjuk amúgy sem szednék:D).

Ha kórosnak érzed, akkor inkább menj el endokrinológiai kivizsgálásra, hátha a hormonjaiddal van gond.

Amúgy meg gyantázd le, attól nem erősödik, hanem ritkul.

2013. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már folyamatban van a hormonvizsgálat. Holnap lesz eredmény.
2013. máj. 7. 22:31
 7/7 anonim válasza:
Szia! Mi lett a vizsgálat eredménye?
2014. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!