Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lent elkaptam egy bacit vagy...

Lent elkaptam egy bacit vagy lehet terhesség is? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap előtt együtt voltam a barátommal, és ma úgy ébredtem fel hogy a puncim vagyon fáj, viszket, mint mikor elkaptam egy fertőzést a suliba a lány WC-be. lehet hogy megint az vagy lehet hogy benne van a pakliban a terhesség is? ha bekenem Cantesten krémmel, akkor csíp. Ültem már kamillás vízbe is, attól jobb lett. szerintetek?
2013. máj. 9. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Szerinted terhességi tünet a viszkető, fájó nemiszerv???
2013. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fertőzés, de itt már nem elég a krém, hüvelykúp is kell.

De, hogy melyik? Hát azt a nőgyógyász dönti el. Lehet gomba vagy akár baktérium is. Ez utóbbira a Canesten nem hat.

A terhesség később ad tünetet, ha nem védekeztetek :)

2013. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a normális választ.:) akkor.. megyek az orvoshoz felíratni.:)
2013. máj. 9. 22:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Azzal kend a puncidat, amit az orvos ír fel, miután megvizsgált.
2013. máj. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Canesten combi nagy valószínűséggel jó lesz rá. Ha nem múlik el 4-5 nap alatt, akkor el kellene menned orvoshoz.
2013. máj. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.:) ha még hétfőn is lesz, irány a doki. Ma vettem a patikába 3 napos Canesten kúp-ot (hüvelytabletta).. remélem hogy az használni fog. szerintetek?
2013. máj. 10. 18:02
 7/7 A kérdező kommentje:
és a barátom is elkaphatja? ha igen, nála hogy jön ez ki? :S
2013. máj. 10. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!