Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sex után rózsaszínes folyásom...

Sex után rózsaszínes folyásom van, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Kicsit fájt a szeretkezés a párommal,3hónap után most voltunk megint együtt,mert sajna volt egy abortuszom:(Most viszont semmi nem olyan mint előtte,rózsaszínes folyásom van.Mitől lehet ez?Normális?
2009. szept. 30. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem "elszoktál" tőle, ezért lehet, csak óvatosan próbáljátok, néha nekem is van, mikor sokáig nem vagyunk együtt.
2009. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
van benne egy kis vér, de csak annyi amitől rózsaszínűvé válik.
2009. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy méhszájsebed van, erre jellemző együttlét utáni rózsaszínes, vagy véres folyás.
2009. okt. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia /Andi22/Nekem is volt pár éve abortuszom és azóta már többször előfordult nekem is szex után ami neked.Szerintem ne félj semmitől,menj el a nődokidhoz vagy kérdezd meg telefonon tőle hogy mi lehet.Vagy regelj egy olyan oldalon ahol orvos válaszol.De az még mindig nem olyan mintha látna is orv.
2009. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!