Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mással is van ez vagy csak...

Mással is van ez vagy csak velem? Miért van az hogy egy kis piroslo vér van a fehérnemümben a nap végére amikor nincs is meg?

Figyelt kérdés
szüz vagyok még,és összevissza jön meg eben az évben olyan 4-5ször volt meg talán:S voltam orvosnál is nem most de voltam ugyhogy ne irjátok h mért nem megyek oda...... de ez miért van ez nagy baj? de csak egy két csepp....:S
2009. szept. 30. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

sok nőnek peteéréskor (ciklus közepén) is van pár csepp vér, rózsaszínes folyása

szóval ez nem baj


viszont a rendszertelen mensidet rendbe kéne hozatnod egy jó nőgyógyásszal, mert később nagyon nehezen lehet majd babád

2009. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire rendszertelen, akkor ez teljesen normális. Velem is előfordul, 8 év alatt nem állt be. Ezzel sajnos együtt kell élni. De nem kell tőle megijedni.
2009. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Éretlen vagy
2009. szept. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tizenévesen ez teljesen normális. Ha idősebb korodban is fennáll ez a probléma, érdemes orvossal kivizsgáltatni. Fogamzásgátlóval be lehet szabályozni, bár nekem még az alacsony hormontartalmú tabletta mellett is volt pecsételő vérzésem. Erre az orvosok is azt mondták, hogy nem lehet kezdeni vele semmit. Esetleg magasabb hormontartalmú tablettával, de azt meg nem akartam szedni. Az egyik orvos azt is mondta, hogy azoknál a nőknél akiknél még a húszas éveikben sem rendszeres, nagyobb az esély arra, hogy ha babát szeretnének, nem fog gyorsan összejönni. De szerintem ezt sem kell készpénznek venni. Szóval ne aggódj, másnak is van ilyen.
2009. szept. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan írjátok,hogy a rendszertelen menstruáció befolyásolhatja a teherbe esést???Én 12 és fél éves korom óta menstruálok,most 33 éves vagyok....ez alatt a bő 20 év alatt egy hónapig sem maradt ki a menstruációm!!Egy kezemen meg tudom számolni,hányszor sietett,vagy késett egy pár napot...azért 20 x 12 alkalom nem kevés...a fogamzásgátló szedésénél mindig percre pontosan jött meg!!3 éve nem szedem,azóta is minden hónapban napra pontosan megjön....másfél éve nem védekezünk,és babát szeretnénk a párommal...mégsem esek teherbe!!Ennyit az időben ,megérkező menstruációról! :(
2009. szept. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

23:51-nek: ha másfél éve nem jön össze a baba, ott más van a háttérben, ne keverd a menstruációd rendszerességével. Javaslom, nézesd meg nőgyógyásszal, hogy van-e rendes peteérésed, átjárhatók-e a petevezetékeid (egyszerű ultrahang). Ha nálad minden rendben, akkor a férjed spermáját vizsgáltassátok meg, lehet, hogy csak nem elég számú vagy nem elég aktív spremium van benne.


Kérdezőnek: ha annyira rendszertelen a menzeszed, hogy az állandó kényelmetlenséget okoz számodra, nyugodtan menj vissza a nőgyógyászhoz és mondd el! Be lehet állítani - igaz, gyógyszerrel - és megszűnnek a kiszámíthatatlan "meglepetések". A mai gyógyszerek már annyira kis hormontartalmúak, hogy nincs mitől tartanod. Nem igaz, hogy hosszű évekig el kell viselned ezt a helyzetet csak mert még fiatal vagy.

2009. okt. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
19 vagyok és csak ebben a honapban vanak ki maradások mert életmodot változtatam és minden nap sokat tornáztam most már csak 2naponta lehet h ez miatt nem tudom:S
2009. okt. 1. 21:12
 8/9 A kérdező kommentje:
bocsi nem honapban hanem ebben az évben (elirtam)
2009. okt. 1. 21:13
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsonak köszi énis ezt szeretném hogy irjon gyogyszer de kb 2honapja 3honapig nem volt meg és akkor sem irt gyogyszert semmit.. másnaál is voltam az se irt semmit fura orvosok vnnak itt... mindig csak azt mondta ha következö honapba se lesz gyere vissza de hála Istenek akkor megjött csak most megin nem mult honapba meg 50valahány napra jött meg:S
2009. okt. 1. 21:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!