Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet egy fiatal nőnek...

Miért lehet egy fiatal nőnek ráncos a bőre?

Figyelt kérdés

Hogy lehet az hogy egy 25 éves lány kb 30-nak néz ki, mert például a mellkasán és az arcán kissé ráncos a bőre. Nagyon szép ez a lány, de mitől lehet ez. Talán azért mert olyan sokat dolgozik? Vagy régebben esetleg sokat járt szoliba? Esetleg örökletes?

Mi lehet a magyarázat?


2009. okt. 1. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Gének miatt,dohányz´s,alkohol,fáradtság,Egyszer lefogyott,és kinyúlt a bre.Ezek jutnak eszembe okokként.
2009. okt. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A mellkasodon nemtudom mitől lehet. Viszont az arcodon valószínűleg mimikai ráncok keletkeztek.

Nekem spec azt mondta a kozmetikusom, hogy a túl sok grimasztól is előfordulhat hogy maradandó ráncok lehetnek. Vagy nemtudom milyen munkát végzel, de lehet hogy az válthatja ki, talán...

25 évesen nem jellemző, csak az apró ráncok, mosolynál...stb. Szerintem keress fel egy hozzáértő kozmetikust, ő okosabbat tud mondani, hogy esetleg ha szükséges milyen krémmel kenegesd az arcocskád!

Én is a 20as éveimben járok, de néha bekenem az arcom ránctalanító krémmmel. Nem mindig, csak néha 2-3 hétig kúraszerűen. Ha dohányzol, attól is ráncosabb leszel, sajnos.

2009. okt. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű sikerült szétszolizni a bőrt.
2009. okt. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem dohányzik és alkoholt sem iszik. Sportos alkat és sportolt is sokat, és nem lefogyott, hanem épphogy felszedett 1-2 kilót. Lehet, hogy mimikai ráncok, mert nagyon mosolygós, még a szeme is nevet, ha jó kedve van! :-D De ez annál több. Lehet, hogy a sok tanulás megviselte kissé és emellett dolgozik már sok éve. Látszólag rendben van, de azért én aggódom miatta!

Köszi a válaszokat! :-D

2009. okt. 1. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!