Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász pontosan megtudja...

A nőgyógyász pontosan megtudja mondani, hogy hány éve élek nemi életet?

Figyelt kérdés

Mert már 4 éve élek nemi életet, de még nem voltam orvosnál és ha elmondanám, hogy 4 éve ,akkor biztos kiakad....Ezért azt gondoltam, hogy azt mondom, csak 1,5-2 éve....:)

Tudni fogja pontosan, hogy mióta szexelek???

Köszi előre is!


2008. jún. 17. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Egyébként sincs köze hozzá
2008. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fogja tudni, és nem is akad ki. Te dolgod, nem az övé, hogy mióta van nemi életed. Füllenteni is felesleges. Nyugi! ;)
2008. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne idegeskedj emiatt! A dokit nem érdekli, hogy mióta élsz nemi életet, a jelennel foglalkozik úgyis. Ha meg rákérdez, ne mondj pontos számot, csak körülbelülit, pl. pár éve, vagy néhány hónapja, stb. De valószínűleg ilyet sem fog kérdezni. Ha meg megmondanád neki az igazat, akkor sem "akadna ki". Egyrészt magánügy, másrészt meg ha eddig nem volt semmi gond, akkor mi probléma lehetne belőle?
2008. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen megnyugodhatsz, azt egyáltalán nem kérdezi, hogy mióta, csak azt, hogy volt-e már partnerkapcsolat. Semmi többet nem fog érdeklődni a nemi életeddel kapcsolatban, maximum még annyit, hogy a védekezés milyen formában történik. Ennyi. :)
2008. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah, annyit kérdez, hogy volt-e partnered meg hogy van-e jelenleg. :) Ennyi. Füllenteni meg nem érdemes akkor sem, ha esetleg megkérdezné, mióta. Még akár számíthat is, és szerintem hallott ő már elég szörnyűséget ahhoz, hogy ne akadjon ki ilyenen.
2008. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!