Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudnám valahogy felgyorsít...

Nem tudnám valahogy felgyorsítani a cicim növését?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és a cici-eim rendesen elkezdtek nőni.de most màr vagy fél éve semmit nem nőttek.hordok melltartòt mert annyira nem kicsi viszont a polòkon az lâtszik ,hogy nagy a cicim.nem olyan nagy de azért nagy.

Mivel melltartòt hordtam mostmàr nem merek toppot hordani vagy fűrdőruhàba szsbadon màszkàlni az osztàly elött mert akkor làtszik,h amugy nem olyan nagy.

Az osztàlyba amugy nekem van(melltarto nélkül)az egyik legkisebb cicim.

NEM TUDTOK VALAMI MÒDSZERT ,H GYORSABBAN NŐLLYÖN??

lekicsinylő,cikiző vàlaszokat Nem kérek



2013. máj. 16. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs rá semmilyen módszer. Ha majd akar akkor nő még, ha meg nem ,akkor nem.
2013. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,és örülj neki.A nagy mell csak nyűg,hidd el nekem,gyűlölöm.
2013. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ès ùgy érzem,hogy tàvoll vannak egymàstol eléggé :-(
2013. máj. 16. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne versenyezzetek már azon, hogy kinek mekkora melle van! Értsétek meg, hogy ez GENETIKAI ADOTTSÁG!!! Egy nagy mellű lány sem értékesebb semmivel kisebb mellű társainál!!!!! Egyébként is 20-21 éves kordig nőhetnek a melleid. Nem kell egy 13 éves kislánynak úgy kinézni, mint egy felnőtt nőnek!!! Sőt felnőtt nők között is vannak kis mellűek, de attól még nagyon szépek!!!
2013. máj. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!