Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindig összevissza jön meg a...

Mindig összevissza jön meg a menstruációm, van hogy hónapokig semmi, néha meg havonta kétszer is, mitől van ez és mit lehet tenni hogy rendszeres legyen (a fogamzásgátlón kívül)?

Figyelt kérdés
24 vagyok, mindig ilyen volt, de csak most kezd zavarni.
2008. jún. 18. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem vagy "idegeskedő" típus? Ha igen, akkor ajánlom a Chamomilla vulgaris nevű homeopátiás gyógyszert, nekem szépen rendezte a ciklusomat, bár én nagyon stresszes vagyok, és emiatt voltak problémáim.

Ha nem ez a baj, akkor viszont érdemes lenne orvoshoz menni, mert lehet, hogy valami hormonális gondod van, ami később kihathat a fogamzóképességre is.

Ha nem szeretnéd, nem fog fogamzásgátlót írni (én se szednék soha).

Viszont az is lehet, hogy nálad ez a normális, és akkor nem lehet semmit tenni. Biztosat csak orvos tud mondani.

2008. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
barátnőmnek is ez volt, én mondtam neki hogy szedjen normális multivitamint és helyrejött neki tőle! sőt azóta nem is fáj neki annyira amikor megjön. A Centrum meg Plussz meg ilyenek semmit nem érnek. Ezt próbáld ki: Scitec: Multi-X
2008. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!