Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szoktak a lányok erős menzeszr...

Szoktak a lányok erős menzeszre vagy biztonságból pelenkát használni?

Figyelt kérdés

Elég erős vérzésem szokott néha lenni (még egészséges szinten). Sokszor elő szokott fodulni hogy véres lett a gatya illetve a pizsama, erre mondták hogy próbáljak meg tampont használni, de nem megy :/ . Illetve esténként főleg azért gyanítom hogy átázok mert ilyen "érdekes" pózban alszok mindig :D Gondolom lehet hogy az amiatt van?


Bár lehet elég furán hangzik, de arra gondoltam hogy gyógyszertárakból lehet kapni felnőtt méretben pelenkát. Ti használnátok/használtátok ilyen esetekre?



2013. máj. 25. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Használj éjszakai betétet, cseréld 2-3 óránként. Nekem is erős, én így oldom meg. Esetleg a feneked közé rakj egy darab papírzsepit, így nem fog "kifolyni" amikor a hátadon alszol :)
2013. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Anno mikor erős vérzésem volt, én betétet használtam!TENA v milyen nevű volt,már nem tudom,mert nem vérzek annyira erősen,meg már át sem ázok Hál istennek!Elég nagy volt az a betét és nekem be vált
2013. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha Te szeretnél Tena betétet használni, akkor nyugodtan használj! Csak az a fontos, hogy Neked legyen jó! :)
2013. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ha úgy aludtam,hogy felhúztam a lábam(oldalt fekve) rendszeresen átáztam, de amikor hanyatt feküdtem,vagy oldalt de nyújtott lábbal,nem áztam át! Vannak nagyon nagy nedvszívó betétek pl a Tena (abból is van vastagabb és vékonyabb) szülés utánra is azt szokták ajánlani.
2013. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
anyámnak volt még rohadt erős vérzése. az átlagos betét nem volt jó. Tena lady vizelet csepegésre való betétet használt,az jó nedvszívó volt.
2013. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én TENA Comfort Mini Super betétet használok amikor meg jön a havim. Ebbe nem ázok el sose. Éjjel és nappal is használom.
2013. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a pelenka kicsit bizarul hangzik, bár lehet,hogy kényelmesebb lenne mint a betét. Ha ilyen problémám lenne, én először inkább inkontinencia betétet próbálnék meg, kényelmes bugyival
2013. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon erős vérzésem van, az eü. betétek nekem semmit sem érnek. próbáltam én is a nagyobb inkontinencia betéteket, de nekem kényelmetlenek voltak, és néha éjszaka azzal is volt szivárgás. Ezért én is nadrágpelenkát használok ilyenkor. Rengeteg gyártó közt tudsz választani, ne ragadj le a Tenánál, irreálisan drága a többihez képest, és nem tud többet. Menj el nyugodtan egy gyógyászati segédeszköz boltba, ott nagyobb a választék, és adnak el darabra is, hogy ki tudjad próbálni, milyen méretre van szükséged. Hidd el, pelenkában nyugodtan átalhatsz egy éjszakát, és nappal sem kell a szivárgás miatt aggódnod. A mai pelenkák elég vékonyak, nem kell attól félned, hogy valaki észreveszi rajtad. Egy próbát megér.
2013. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakára textil pelenkát használok nagyon biztonságos 5 db összehajtott textil pelenka. Nincs szivárgás nincs irritáció nem fülled bele nyáron intim rész. Nappalra jobb a Jessa inkontinencia betét.
2013. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, én textilpelenkát használok műanyag megkötős pelenkavédővel. Használat után kimosom.
2014. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!