Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet bajom ha elkezdem...

Lehet bajom ha elkezdem szedni a laxopect-et? (laxopect.com)

Figyelt kérdés
picit félek belevágni,mert engem mindig is ijesztgettek,hogy az ilyen gyógyszerek,vagy készítmények rákhoz vezetnek. valami tapasztalat? jó tanács?

2013. máj. 25. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

EL NE HIDD!

Kamu az egész, ha szerencséd van, semmilyen hatást nem fogsz tapasztani, ha pedig mégis, az valószínű negatív lesz.

2013. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 joco1113 válasza:
A barátnőm szedte pár hónapig ezt a kapszulát és semmilyen negatív dolgot nem említett, valamivel pedig tényleg nagyobb lett a melle. Nekem így is úgyis tetszik, nem én mondogattam neki, ő magának akart tetszeni és ez sikerült neki. Annyira nem ismerem a terméket, de szerintem hülyeség hogy rákhoz vezetne.
2013. máj. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én már 7. hete szedem, de nem tapasztaltam semmilyen negatív változást! Nem hiszem, hogy rákot okozna! Viszont még semmi eredménye sincsen! Nem biztos, hogy megveszem a 3. havi adagot!
2013. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kingababy20 válasza:
Most kezdtem el a 3.havi adagot beszedni, én már úgy kb a 6. hét után kezdtem el látni a hatást, még nem nagy a változás, de van, ez centiben 2cm. Úgy tervezem, hogy 4 hónapig fogom szedni összesen. Rákot én sem hiszem hogy okozna.
2013. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!