Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt rendszeresen...

Menstruáció alatt rendszeresen hasmenésesebb a székletem, ez normális?

Figyelt kérdés
Legalábbis nálam az első napokban mindig ez szokott lenni, plusz puffadás, már 13 éves korom óta menstruálok, eleinte nemigazán volt ilyen,aztán mindig ez volt, most 18 vagyok

2013. máj. 28. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem többnyire mindig hasmenősebb vagyok, amikor megjön, én úgy tudom normális.


[link]

2013. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, a hormonális változás miatt sokaknál van ez így

a szervezeted előtte több vizet tart vissza

2013. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

teljesen normális,nyugi :)

én is kb 12-14 éves korom óta menstruálok,most 28 vagyok,és az első években nem emlékszem,hogy hogy volt,de az utóbbi években mindig az a felállás,hogy aznap,mikor megjön,tuti hogy hasmenésszerű széklettel "nyitok" :),ami még előfordul néha a 4-5 nap alatt.Amúgy meg nem vagyok "hasmenéses típus",csak mensikor van ez.

2013. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors és hasznos válaszokat!:D
2013. máj. 28. 14:42
 5/7 A kérdező kommentje:
De ilyenkor tulajdonképp csak azért lehet véres a széklet, mert menstruálok is közben, nem?
2013. máj. 28. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is pont így van. Szerintem normális.
2013. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nyugi:)

nekem is ilyen...amikor megjön első és második nap szinte olyan mintha menne a hasam napi 3-4szer is megyek wc-re...

2013. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!