Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek, hogy mondjam el anyukám...

Félek, hogy mondjam el anyukámnak? Ezt én írtam ki 1 hónapja: www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__4261156-nagy on-nagy-butasagot-csinaltam-ezzel-reszletek-alul Olvassátok el, alul írom a részleteket. Tippek, hogy mit mondjak anyukámnak?

Figyelt kérdés
Ha elolvastátok már tudtok mindent. El jött az az idő, hogy el kell mondjam anyukámnak, hogy hazudtam. Mind ezt azért, mert az anyukák az osztályomba, elkezdtek beszélgetni erről. És hát, anyukámnak el kéne mondanom ezt az egészet, mert nem szeretném, hogy lebukjak. Csak az a baj, hogy nagyon félek, hogy mit fog mondani? És, hogy le fog-e szidni? Nem is tudom mit mondjak neki. Nagyon félek de nem tudom mért...Van ötletetek, hogy hogyan közöljem vele és mit mondjak?...:'( Nagyon félek és ideges is vagyok.
2013. máj. 29. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem olyan egetrengető hazugság. Állandóan csesztettek vele, kiprovokálták. Én tuti nem szidnám le ezért annyira a gyerkemet. Senkinek semmi köze hogy menstruálsz-e ha ezután békén hagynak akkor legyenek csak ebben a tudatban, legalább leszállnak rólad. A többi anyuka miért beszél erről és mit hallottál? 29/N
2013. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már az elejétől fogva őszintének kellett volna lenned.
2013. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. kommentelőnek:

Hát elkezdtek pletykálni, hogy melyik lánynak van meg az osztályból? Mert, szokott lenni ilyen "felvilágosítás" nekünk. És ha minden igaz kezd elterjedni, hogy már nekem is megvan. De anyunak nem mondtam még el, ezt az egészet. (Ez mellékes, de van olyan osztálytársnőm, akinek az anyukája is azzal jött nekem még régebben, hogy ha ennyi idősen nincs meg akkor valami baj van velem.)

2013. máj. 29. 17:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha jófej az anyukád meg fogja érteni, mint irtam én simán megérteném a helyében. (első voltam)
2013. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok..
2013. máj. 29. 18:12
 6/12 anonim ***** válasza:
ennyi idösen még nincs abban semmi hogy nincs meg. Még van 2 éved hogy megjöjjön. Anyuddal meg beszélj ha jó fej meg fogja érteni.
2013. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oké, megpróbálom...:/
2013. máj. 29. 19:43
 8/12 anonim ***** válasza:
majd ird meg mi volt.
2013. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben.
2013. máj. 29. 20:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Állj elé, és csak egyszerűen mondd el neki. Nem hinném, hogy leharapná a fejed. Ha nekem valamelyik lányom ezzel jönne, biztosan azt mondanám hogy ne izgassa magát. Senkinek semmi köze ahhoz az osztályból, hogy menstruálsz-e már. És nem értem, felnőtt nők, anyák erről képesek pletykálni? Ne már... Szóval csak szimplán mondd el, anya, nem mondtam igazat az osztálytársaimnak, mert állandóan piszkáltak. Ezentúl pedig nem kötelességed a magánügyeidet megosztani fűvel-fával. Oké, hogy a legjobb barátnők általában ezeket is megbeszélik, de nem kell az összes osztálytársadnak tudnia...
2013. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!