Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tapasztaltatok rendszeres...

Mit tapasztaltatok rendszeres zold tea fogyasztasaval?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 08:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Leginkább a szomjúságot oltja (persze jó hogy forralt, jó hogy gyógynövény).
2013. jún. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Erős antioxidáns hatású,ami azt jelenti,h megköti a szabad gyököket a szervezetben,amiknek pl. a rákos elváltozásoknál van nagy szerepük. Amúgy enyhén hashajtó,tehát lehet tőle hígabb a széklet.
2013. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha a lipton ice teák közül a zöld teából megiszok egy üveggel, akkor elkezdek remegni és hányingerem lesz. Olyan mintha túl sok koffein lenne benne.


És érdekes, hogy a barackos lipton ice tea nem okoz ilyet nálam, de az nem zöld.

2013. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Elmeleti informaciokra nincs szuksegem, azokat mar ismerem. Csak tapasztalatok erdekelnek. Nem erdekel sem az elmelet sem a Lipton.

Az erdekel, hogy aki zold teat fogyaszt/fogyasztott rendszeresen, arra milyen hatassal volt/van.

2013. jún. 2. 12:45
 5/15 anonim ***** válasza:

Lipton zöld tea? :) Majd nézd már meg hány százalék teát tartalmaz, amit te teának hiszel, mert szerintem 3% alattit maximum.


Én gyerekkorom óta earl greyt ittam, erre szoktattak. Most egy fél éve váltottam zöld teára és szerintem azóta nem vagyok annyira savas. Előtte nagyon gyakran égett a gyomrom és azt találtam h a fekete tea eléggé savasít. Mást úgy nem tudnék kiemelni.

2013. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Nem aludtam el suliban:D és segített a fogyásban...
2013. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Koszi valaszokat. :) Meg irjanak masok is!

Utolso valaszolo: Abban egyetertesz velem, hogy a zold tea nem finom?

Most is amint itt ulok azt iszom, de nekem nem izlik. Olyan keserus ize van. Mennyit ittal/iszol naponta? En egy fel litert.

2013. jún. 5. 08:22
 8/15 anonim ***** válasza:
Milyet veszel? Én mostanában teekanne-t szoktam venni, abból finom a sima zöld, de a barackos vagy a citromos is finom. Ha nem akarsz aromásat, akkor a simát vedd. Én pici citrom gerezdet szoktam vágni bele, héjával, naponta 1-3 bögrével iszok általában - 1 bögre - 1 filter. Én már megszerettem az ízét.
2013. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Tianran Lucky Clover. Siman iszom, nem finom, olyan semmilyen, picit keserves, csak az allitolagos jo hatasaert iszom.

Elmondanad megis, hogy rad milyen hatassal van...? Mert en ezert irtam ki a kerdest, engem a hatasa erdekel.

2013. jún. 6. 11:32
 10/15 anonim ***** válasza:
5-ös és 8-as is én voltam, többször nem hiszem, hogy a kevés tapasztalatom le tudnám írni.
2013. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!