Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire gyakran keresik meg...

Mennyire gyakran keresik meg a bőrgyógyászt nemiszerven kijött elváltozással? Néhány napja észrevettem ott valamit, ami eddig nem volt igazán ott, és tudom hogy elkéne mennem. De ez nem olyan egyszerű.

Figyelt kérdés

Szerencsére nagyon picike még. Gyerekkorom óta mindkét hónaaljamon van valami szemölcs szerűség, és most hasonlót vettem ott észre. Meglehet állítani ennek a terjedését krémmel vagy valamivel?

Olyan ciki ilyennel elmenni.


2009. okt. 7. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran mennek ne parázz!Az sokkal rosszabb neked is ha terjed vagy ha terjeszted.Az orvosok azért vannak,hogy segítsenek még ha néha nem úgy viselkednek ahogy kéne:)Az egészséged a legfontosabb!
2009. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy? Mert ha lány, akkor nőgyógyászod is tud segíteni.

Mindenesetre hamar menj orvoshoz, mert ha ez ún. "futószemölcs", akkor könnyel elterjedhet pl. törölköző használata miatt. Ha pedig nemi életet élsz, előbb-utóbb nagyon kellemetlen érzés lesz, utána még cikibb dokihoz menni, szerintem. Sok sikert, és csak bátran! Az orvosok minden nap látnak ilyen, ennél sokkal durvábbat is.

2009. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. Olyan kellemetlen ott nekivetkőzni, szégyenlem hogy ilyen szerencsétlen vagyok szinte mindenkben.

De köszi nektek!!

2009. okt. 7. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ne viccelj, ez nem szerencse kérdése... Pont azért kell elmenni dokihoz, hogy túl legyél rajta, és máshol ne jöjjön elő ugyanilyen bigyó. Ha nagyon szégyenlős vagy, menj el a körzeti dokihoz, alapesetben (tehát ha tényleg egyszerű szemölcsről van szó) ő is tud segíteni. De ne hanyagolt el e tested, főleg "ott". Na, bátorság, egy nőnek főleg nagyon fontos rendben tartania magát!
2009. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Elmegyek mindenképp:)
2009. okt. 7. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én voltam bőrgyógyászati szakrendelőben gyakorlaton és naponta minimum 4-5 hasonló panasszal biztos vannak (nem túl nagy a település). Úgyhogy emiatt ne izgulj, mert nem ritka a problémád és nem is fognak rád egyáltalán furcsán nézni.

22/L

2009. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, szerintem nagyon is gyakran látnak ilyen problémákat a bőrgyógyászok (nem véletlenül bőr és nemibeteg gondozó a rendelés neve) én is holnap megyek, mert még szept. elején észrevettem egy barnás foltot a lágyék hajlatomban, amit bőrgombának sejtettem és éppen egy hónapja lelkiismeretesen kenegetek Canesten krémmel. Eltűnés helyett ez inkább nagyobb lett, így hát nincs más hátra, mint holnap levetkőzni. Szerintem én leszek a kb. 243. aznap. Nyugodtan menj el és mutasd meg, nincs mit szégyelned.
2009. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is. Egy kicsit több önbizalmam lett hozzá.
2009. okt. 7. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!