Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Izzadás ellen mit javasoltok?

Izzadás ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés

baromian izzadom és sajnos büdös is vagyok és ez nagyon idegesít undorodok magamtól de nem tudok mit tenni..eddig bármilyen dezodort használtam egy ideig hatott de aztán nem.

Néha a tenyerem is izzad a lábam mindig tehát erre is kéne valami meg ugye hónaljra



2013. jún. 6. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az izzadtság akkor lesz büdös, ha sokáig marad a bőrön. Mindennapi mosakodás után próbáld ki a hintőport esetleg. Az izzadásgátlók nem jók, mert nem tesznek jót a bőrnek a pórusok eltömésével.
2013. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
A hintőport és a gyógyszertárban kapható dezodorokat ajánlom. :)
2013. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan vagyok mint te és nekem se segített semmi, de az old spice stift rohadt jó és hatásos !
2013. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Opsz, bocsi előző vagyok, nem tudtam, hogy nő vagy utána vettem észre :D
2013. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Attól büdös az izzadság mert tele van bacikkal:)

LEvendula olaj és teafa olaj! Ezeket ajánlom. Persze nem az illóolajat. LEhet kapni bio boltban de gyógyszer tárban is. A teafa olaj megöli a bacikat így tuti nem leszel büdös. De ott a szódabikarbóna is. Kiváló nedvszívó és a testszagért felelős baktériumokat is kiírtja. Borotválkozni is szükséges mert a szőrön ottmaradnak az izzadság cseppek. Az se mindegy mennyit iszik meg mit eszik az ember. Sok folyadékot fogyassz! Mindenesetre ha súlyos a helyzet akkor okozhatja fertőzés, hormonzavar.

2013. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
gyógyszertárban* Bocsi a hibákért, siettem. :)
2013. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Amúgy anyukámnak is ilyen gondja van.. ő teafaolajat használt.. aztán miután enyhült áttért az old spice stift. Szóval az előttem kommentelő jól szólt! :D Ha férfiaknak van..ha nem kiváló termék! :D
2013. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
solutio antisudorica- kb 300 ft. Két nap múlva azonnal megszűnik az izzadás.
2013. jún. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
és ez a teafaolajat hogy kell használni?
2013. jún. 6. 15:03
 10/15 anonim válasza:
vattát bevizezed arra csepegtetsz és megtörlöd vele magad. lehet közvetlenül a bőrre is csepegtetni csak elég erős úgyhogy jobb kicsit higitva és nem közvetlenül. Sok mindenre jó. A láb izzadására, szagára is mivel gombaölő hatása is van. :)
2013. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!