Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az hogy ha több...

Miért van az hogy ha több ideig masztizom, akkor a menstruációm előbb jön meg és ha nem csinálom, késik?

Figyelt kérdés

mitől van ez?

Legutóbbi 2 hónapban egymás utáni napokon masztiztam (hüvelyi, de szűz vagyok) és a ciklusaim 25,23,18 naposak voltak. Ebben a ciklusban csak talán 1x önkielégítettem és ma van a ciklus 28. napja, de sehol semmi,még barna folyásom sincs(mindig szokott előtte lenni). És a fehér folyásom is írtó kevés,pedig mindig sok. A többi előjel megvan(pattanások,hízás csípőre,görcs hasban/deréktájon,de nem valami érezhetőek).

Most akkor mi van? :(



2013. jún. 8. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ha maszturbáltam nekem mindig késett pár napot.
2013. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

Pulsatilla CH9 ezt kellene szopogatnod minimum 2 hónapon át, naponta egyszer 5 globulust a homeopátiás szabályok szigorú betartása mellett.

Ha nagyon sokat masztizol, akkor esetleg ez is szóba kerülhet: Staphisagria CH9.

2013. jún. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de most az mi amit leírtál második??
2013. jún. 9. 11:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Víg Emma, te gyógyszerárus vagy?
2013. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!