Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelenthet ez? A fundusban...

Mit jelenthet ez? A fundusban 5mm-es caverna látható az endometriumban. Adnexumokban kóros nem észlelhető, Douglas-üregben minimális echomentes folyadék látható.

Figyelt kérdés

Ma voltam a nőgyógyásznál, mert a párommal való együttlét közben nagyon erős alhasi szúró fájdalmaim vannak,amik már pisilés közben is úgyan úgy szúrnak és fájnak.Fáj a derekam mostanában pedig soha nem szokott.És sokszor a fájdalom kisugárzik a végbelembe (elnézést nem tudtam másképp leírni)Én kismedence gyulladásra vagy endometriozisra gyanakodtam de a dokim mindent rendben talált és nem érti mitől lehet. Azt mondta minden jó csak az a fura hogy van a méhemben egy üreg! a következő mondata pedig az volt,hogy holnap mehetek vérvételre hogy megnézzük nem e vagyok terhes?

EZ AZ ÜREG A MÉHEMBEN EZ LEHET TERHESSÉG?VAGY HA NEM AZ AKKOR MI?

Köszönöm előre is a segítségeteket.

egy 23 éves lány


2013. jún. 12. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
a Douglas üregben lévő folyadék nem túl biztató. ha terhesség lenne, akkor az orvosnak látnia kellett volna.
2013. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
miért mi baj lehet azzal? Mitől lehet ott folyadék?lehet rák esetleg?
2013. jún. 12. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:
nem rákot. szabad hasüregi folyadékot jelent. lehet összefüggésben van az endometriumban talált üreggel.
2013. jún. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!