Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent az hogy hátrafekvő...

Mit jelent az hogy hátrafekvő méhem van? Ez valamiben akadályozni fog később? Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
2008. jún. 21. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hátrahajló. Elképzelhető, hogy nehezebb lesz a teherbeesés, de nem biztos.
2008. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megijedni, nem fog akadályozni.

Ez általában a fiatalabb lányoknál jellemző, de előfordul isősebb korosztályú nőknél is.

Lényegében arról van szó, hogy kevés a hely ezért kezdetben nem olyan helyzetben fog növekedni a méhed, mint normál esetben. Medencébe fog befeküdni a baba és idővel nyomni fog úgyhogy ha érzel esetleg valamilyen görcsöt v. érzést ne ijedjél meg, ez ettól lesz, és majd ha eléri a megfelelő nagyságot csinálni fog magának helyet, mert ott már kevés lesz neki és ki fog pattanni onnan. Majd ugyanolyan helyzetet vesz fel és ugyanúgy nő, mint másoknak.


Dr.Bóday László

2008. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)még szerencsére a baba miatt nem kell aggódnom, de jó h így tudom mire számíthatok majd 10 év múlva:):)
2008. jún. 21. 17:33
 4/4 anonim válasza:
Sztem sincs baj.Unokanővéremnek is ilyen problémái voltak és 6 éves kisfia van.:)Anyukámnak pedig szív alakú méhe van körte alakú helyett és engem és a bátyámat minden baj nélkül megszült.Szóval nyugi nincs semmi baj.:D
2008. jún. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!