Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek visszatérő hüvelygombáj...

Akinek visszatérő hüvelygombája van ti hogyan szabadultatok meg tőle?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok,3 éve már időszakosan visszatérő hüvelygomba/gyulladásm van, néha felfázás s párosul hozzá, és gyakori hasfájás.

Minden alkalommal orvoshoz fordultam rengeteg felírt krémet kúpot használtam, tőzegáfonyát és grapefruitmag-cseppet, teákat, de mindig visszatér és már feleslegesnek tartom az orvoshoz járást mert nem gyógyulok meg csa felszínesen. Vettek tőlem többször kenetet: Candida albicans é Lactobaccilus ezt találták benne. Párom és én is mindig kezelve voltunk, de általában menszesz előtt/ után 2 havonta visszatér.Folyásom általában van de ne erős ,de mikor mikor kijön fehér túrószerű viszketős érzés és ég és általában a hasam is fájni szokott. A menszeszem sose volt pontos csak így 2-3hónapig aztán újra előjött a gomba és volt h kimaradt de nincs hormonproblémám voltam vizsgálaton. De talán vmelyik hormonom kevesebb ezt mondta a nődoki. Mit lehetne tenni? Diéta? Valaki szed használ vmi természetes készítményt? Vagy kinek mi segített végleg elmulasztani? Köszi szépen a válaszokat!



2013. jún. 17. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Használtál a kezelések után hüvelyflóra helyreállító készítményt?
2013. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen. már kb mindent
2013. jún. 17. 11:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Szénhidrát,édesség elhagyása is megolt már? A cukor jó táptalaj a gombának.
2013. jún. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezekkel még nem próbálkoztam.de cukrot csokit nem sűrűn eszem, max élesztős ételek( kenyér pizza )meg tésztákat. De ha kell ezekről is lemondok ha ez segít.
2013. jún. 17. 11:46
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


de rengeteg van még a neten,ha beírod,hogy candida diéta. :)

2013. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi :) ezüst kolloid? vmi tapasztalat?
2013. jún. 17. 11:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs vele tapasztalatom.
2013. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nahát, ennyit a "szakember" orvosokról.

Ritka a lelkiismeretes, mint a fehér holló.

2013. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Candida ditétát próbáltad? Anélkül nagyon kevés embernek javul. Ha hasfájás is van akor valószinüleg nem csak a hüvelyedben van candida hanem a hasadban is. Ez gyógyszerrel nem gyógyitható csak hosszú szigorú diétával.
2013. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Engem az ezüst kolloid hozott rendbe. 2éve már h.nem jön elő a gombásodás. Én fújtam is ott és 3szor 5ml bevettem naponta. 2üveggel ittam meg azóta is tartok itthon és 1hónapba 5napon át reggel és este veszek be belőle! Nekem bejött! Veszíteni nem fogsz ha kipróbálod.
2013. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!