Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció eltolása 17 évesen?

Menstruáció eltolása 17 évesen?

Figyelt kérdés

Kiszámoltam, és pont VOLT fesztiválon fogok menstruálni,az alatt lesz legerősebb a vérzés, amit szeretnék elkerülni.. nem is csak amiatt, mert kényelmetlen, tamponnal kibírnám, de nincsenek rendes vécék, és attól félek hogy ilyen helyen,ahol nincs lehetőségem mindig kezetmostni össze fogok szedni valamilyen fertőzést, vagy ilyesmi.

(Már beállt pontosan a ciklusom, maximum 1-1 nap különbség van, de nem szedek fogamzásgátlót)


Milyen ötletetek van, hogy el tudjam tolni pár nappal?

Hallottam a Norcolutról,de nem tudom hogy nőgyógyász felírja-e egyáltalán nekem, mert ugye elvileg serdülőknek azt nem szabad...



2013. jún. 18. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Használj nappal is éjszakai betétet.
2013. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem szeretem a betétet, meg amúgy is tangához elég nehéz lenne
2013. jún. 18. 12:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél valamilyen kézfertőtlenítő kendőt vagy gélt. Bemész a tojtojba és lefertőtleníted a kezed előtte.
2013. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

A nagy dázisú C-vitamin segíther valamin. Szedsz valami vitamint jelenleg? Szerintem a gyógyszertárban vegyél Juvapharama gyártmányú 1000mg-os C-vitamint. Abból naponta 3-4 szem addig, ameddig el akarod tolni a menzeszt. A vérzés előtt egy nappal kezdd el szedni!


17

2013. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A menstruációt csak hormonális úton tudod eltolni. Ergó, ha nem szedsz fogamzásgátlót, akkor vesztett ügyed van. A C-vitaminos szöveg meg csak kamu a javából.
2013. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
nekem a citromlétől el szokott tolódni .. nem tudom hogy ez neked mennyire működik. De ha nem akkor drogériákban lehet kapni ilyen kézfertőtlenítő gélt, meg van ilyen mini kiszereléses tusfürdő vagy szappan.
2013. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Akkor szerintem meg kellene próbálnod. Nem egy olyan hozzászóló van az interneten akinek működött a dolog...
2013. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!