Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valamilyen fertőzést elkaptam,...

Valamilyen fertőzést elkaptam, de a nőgyógyászomhoz 3 hetes várólista van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először csak azt hittem, hogy a borotválás utáni irritáció, de nem múlt el, sőt...viszket, fáj, éget, nagyon kellemetlen!! Felhívtam a rendelőt, de csak 3 hét múlva van időpontja. Egyszer már próbáltam SOS bejutni, sikerült is, de 3 órát vártam, mert terhesrendelés volt, és a végén úgy vizsgált, hogy mellettem egy széken a másik "beteg" ült, épp a magzati szívhangot nézték. Marha ciki volt bármiről beszélni, és félpucéran ott ülni a kengyelben, miközben más is volt ott.
2008. jún. 22. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik nőgyógyászhoz. Barátnőid biztos járnak vhova. Kicsi jó beszédkészséggel bejuthatsz akár egy másik kerületi rendelőbe. Vagy egy magánorvoshoz sztem még azon a héten kaphatsz időpontot. Addig vegyél Canesten krémet és kenegesd, attól baj nem lesz, bár amég nem tudod mi a gond addig mást ne használj.
2008. jún. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem is menj másik dokihoz! Akár egy sztkba is. Mostanában már a rendelőintézetekben is időpontra lehet menni és nem kell várni.
2008. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!