Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tizenévesen csőmell?

Tizenévesen csőmell?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és elég nagy csőmelleim vannak. Önbizalmam nulla, és kényelmi szempontból is megkeseríti az életemet... Már évekkel ezelőtt lemondtam emiatt a strandolásról, és egész nap (néha még alváshoz is, mert folyton zavar) melltartót hordok.

Vannak itt mások is ennyi idősen, akiknek ilyen mellük van? Vagy úgy általában bárki, aki hasonló problémákkal küzd? Ha igen, hogy képesek együtt élni vele? Engem már megőrjít! :(


2013. jún. 23. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira zavar nem akarlak elkeseríteni de mondhat neked bárki bármit nem fogod sose teljesen elfogadni úgy ahogy van és nem leszel teljesen boldog vele.. De egyrészt tinikorban vagy ez változhat azzal, hogy nő és ezáltal teltebb lesz és eltűnik a csőforma... ez tartsa benned a lelket. ha meg nem így lenne és nagyobb korodba is zavarni fog gondolj bele modern módszerekkel bármi megoldható:)
2013. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, de kicsit megnyugtatna a tudat, hogy nem vagyok vele egyedül, és valakit ennek ellenére is befogad a társadalom, mert jelenleg torzszülöttnek érzem magam. :D

Az a baj, hogy elég korán, olyan 7 éves korom körül kezdett el nőni a mellem, és már jó 4 éve nem változott a mérete sem, úgyhogy erősen kétlem, hogy nőne. És amúgy se nőjön, jaj szegény hátam, már így is frászt kapok a méretüktől...

Mindenesetre köszi a választ, ment a zöld kezecske. :)

2013. jún. 23. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj még változhat a melled formája.
2013. jún. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

nekem is ilyen van..17L

most fogytam 10 kilót és kisebben elfogadhatóbban néz ki, nem lóg meg ilyenek

és van pasim is aki pedig imádja:) szóval nehogy emiatt elkeseredj !!!! irány a strand és ne hord egész nap melltartót mert még jobban megereszkedik..szóval nyugi:)

2013. jún. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm utolsó, ez nagyon megnyugtató! :) Egyébként a fogyásban van valami, mikor vékonyabb voltam, engem is kevésbé zavart, úgyhogy akkor majd jobban odafigyelek az evésre/mozgásra. :)
2013. jún. 24. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!