Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy valamiféle...

Lehetséges, hogy valamiféle rosszindulatú daganat van a mellemben? 17/L

Figyelt kérdés
Pár hete néha-néha hirtelen jövő, éles, szúró fájdalom jelentkezik a jobb mellem alsó felén egy pontban és több, kisebb csomót is észrevettem ezen a területen. Eleinte nem foglalkoztam vele, meg a fájdalom nem volt erős és csak pár másodpercig tartott, de azóta szinte napról napra egyre gyakrabban jelentkezik és egyre élesebb a fájdalom. Tervezem, hogy elmegyek orvoshoz, de csak a jövőhéten lesz ifjúsági nőgyógyászati rendelés, addig is szeretnék valami infót, hogy mi baj lehet. Előre is köszönöm a válaszokat! 17/L

2013. jún. 25. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön rosszra gondolni. Lehet ciszta, azok jó esetben maguktól felszívódnak. Egyszer rég hallottam, az aggasztó, ha a csomó nem csúszkál, mikor oldalról nyomod, hanem fix a helye. Nem tudom, ez mennyire igaz.

A másik melleden nem vettél észre semmit? Lehet, butaság, de az is lehet, hogy a tejmirigyeid tapintottad ki, a szúró érzés pedig csak egy becsípődés, vagy légbuborék.

2013. jún. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell elsőnek a legrosszabbra gondolni!:)Amúgy meg van egy jó recept a rák legyőzésére.Ez lelki dolog ha úgy vagy vele hogy legyőződ akkor le is fogod!Ez olyan mint ha egy betegnek cukorkát adsz és azt mondod gyógyszer és hatni is fog mert ő azt hogy gyógyszer és tényleg segít!Így van ez a rákkal is(orvos mondta)Ha érdekel a recept privátba elküldöm.
2013. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tejmirigyek lesznek, amik a ciklusoddal változnak.
2013. jún. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne idegesítsd magad!

Ilyen fiatalon szinte teljesen kizárt a rák.

Mirigyeid lehetnek kicsit begyulladva, semmi gond, el fog múlni.

Ha végigvársz egy ciklust és akkor se múlik el, akkor érdemes elmenned tini nőgyógyászatra a megnyugtatás végett.

2013. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Már miért lenne teljesen kizárt egy 17 évesnél a rák? Akár csecsemőkorban is lehet. Szerinted miért vannak gyermek onkológiák?


Kérdezőnek: Felesleges találgatni, sok minden lehet, ne stresszeld magad. De amint lehet, nézesd meg egy orvossal. Remélhetőleg csak valami jóindulatú ciszta lesz, nem kell aggódni :)

2013. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!