Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után az első rendes vérzés ugyan olyan kevés mennyiségű, mint a megvonásos. Ez normális?

Figyelt kérdés
Erősebb kellett volna, hogy legyen, nem?

2013. jún. 27. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. El kell telnie egy időnek,mire teljesen visszaáll a normál ciklus,méhnyálkahártya vastagság. Ez az idő mindenkinél más,van akinek több,van akinek kevesebb.
2013. jún. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az utána köbvetkező első nekem is ugyanolyan volt, mint a tabi mellett, napra pontosan meg is jött. Utána már gáz...:S
2013. jún. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most nézem! A NEM az erősebb kellet volna,h legyen-re vonatkozott. De a kérdés első részében meg az áll,h "normális-e". Erre az a a válasz,h igen. Bár,amit utána írtam,abból kiderül szerintem.
2013. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor felkészülök arra, hogy következő már lehet fájdalmasabb lesz :/
2013. jún. 28. 18:57
 5/6 A kérdező kommentje:
A ciklusom 12. napján pecsételő vérzésem volt. Sőt akstus után eléggé fájt bal oldal lenn,azóta eltelt jópár nap, és folyamatosan belenyilal ugyan ott..::/
2013. júl. 3. 02:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem,most történt meg az első peteérésed. Ez okozhat vérezgetést és az aktuális petefészeknél fájdalmat.
2013. júl. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!